Takım

BeInCrypto editör kadrosunu kripto para ve blokzincir sektörünün en iyi ve en parlakları oluşturur. Takımın her üyesi, okuyuculara en kaliteli içeriği sunmak için basın ahlakı ve etiği dahilinde belli kurallara uyar. Aynı zamanda, kripto sektörüne şeffaflık ve dürüstlük aşılamayı amaçlar. Bu sebeple samimiyetsiz haberleri, şüpheli ICOları, çıkış sahtekarlıklarını ve diğer şeffaf olmayan öğeleri aktif şekilde arayıp belirlerler.

Ayberk Topbaş

Ayberk Topbaş

Baş Editör

Uluslararası ilişkiler eğitimini tamamladıktan sonra Orta Doğu ve Afrika Çalışmaları alanında yüksek lisans eğitimi aldı, çeşitli sosyal bilim dergilerinde makaleler yayınladı. Uzunca bir süredir blok zinciri teknolojisi ve kripto paralarla ilgileniyor, onların ekonomi-politiğine ilgi duyuyor. Bu alanda esas itici gücün, finans sektörünün hibrit bir sistem yaratma konusundaki kararlılığından doğacağını düşünüyor.

Taygun Doğan

Taygun Doğan

Takım Lideri

Eski bankacı, pazarlama ve içerik üretimi konusunda kendisini Amazon’da geliştirdikten sonra, pazarlama becerilerini daha iyi kullanabileceğini düşündüğü kripto para birimlerine yöneldi.Hackernoon, The Startup gibi üst düzey teknoloji yayınlarında yazarlık yapan Taygun, aynı zamanda, Binance’de listeli bir çok projenin pazarlama stratejisi, içerik üretimi ve komünite yönetimi alanlarında çalışmaktadır.

Meltem Sengezer

Gazeteci

On seneden fazla bir süre boyunca Türkiye’nin önde gelen bankalarının birinde risk yönetimi departmanında farklı pozisyonlarda çalışan Meltem, şehirden uzak kurduğu yeni hayatında kripto para birimleri ve blockchain teknolojisi üstünde araştırma yapıyor ve bunların değişen ekonomik sistemler içerisinde nasıl bir rol alacağına dair teorilerle ilgileniyor. Meltem, blockchain teknolojisinin özellikle bankacılık sektöründe köklü bir değişiklik yapabileceğine ve güncel sistemin içerisindeki verimsizlikleri elimine edebileceğine inanıyor.

Yönetim Ekibi

Adam James

Baş editör

Adam, BeInCrypto’nun baş editörü. Uzun yıllar boyunca kripto para ve blokzincir sektörü içinde bulunan Adam, Bitcoinist.com için de baş editörlük yaptı ve düzenli olarak Bitcoin ve blokzincir konferanslarına katılmaya devam ediyor.

2011 senesinde Pennsylvania Bloomsburg Üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı bölümünden mezun olan Adam. Central European Üniversitesinde Merkezi, Güney Doğu, ve Doğu Avrupa’nın karşılaştırmalı tarihini de okudu.

Sane Lebrun

Sosyal Medya Yöneticisi

Sane BeInCrypto için sosyal medya pazarlama aktivitelerini yürütüyor. ESCP Europe Business School’da işletme master’ı yapan Sane, Gameloft ve EyeEm gibi teknoloji şirketlerinin de pazarlama faaliyetlerini yönetti.

Dani Polo

SEO Müdürü

Dani Polo, BeInCrypto.com da SEO Müdürü olarak çalışıyor. 7 yıldan fazla süre boyunca Daniel, finans ve finans teknoloji sektöründe bulunan küçük işletmelerden Fortune 500 şirketlerine kadar geniş bir yelpazeye hizmet verdi.

Universitat Politècnica de Catalunya bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun olan Daniel, YCombinator Startup School, SEMRush ve Hubspot sertifikalarını da elinde bulunduruyor ve an itibariyle yapay zeka ve makine öğrenimi konuları üstünde yoğunlaşmış durumda.