Takım

BeInCrypto editör kadrosunu kripto para ve blokzincir sektörünün en iyi ve en parlakları oluşturur. Takımın her üyesi, okuyuculara en kaliteli içeriği sunmak için basın ahlakı ve etiği dahilinde belli kurallara uyar. Aynı zamanda, kripto sektörüne şeffaflık ve dürüstlük aşılamayı amaçlar. Bu sebeple samimiyetsiz haberleri, şüpheli ICOları, çıkış sahtekarlıklarını ve diğer şeffaf olmayan öğeleri aktif şekilde arayıp belirlerler.

Barış Taşkın

Baş Editör

Hacettepe Üniversitesi İngilizce – Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendini teknik çeviri ve oyun lokalizasyonu alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Barış, 2017’de kripto paralar ile tanışmasıyla iş ağını genişleterek 30’dan fazla Blockchain projesinin çevirmenliğini üstlendi. Son 2 senedir çalışmalarını bu alana yoğunlaştırdı ve Blockchain’i keşfedilmesi gereken bir uzay olarak tanımlıyor.

Ayberk Topbaş

Ayberk Topbaş

Yazar

Uluslararası ilişkiler eğitimini tamamladıktan sonra Orta Doğu ve Afrika Çalışmaları alanında yüksek lisans eğitimi aldı, çeşitli sosyal bilim dergilerinde makaleler yayınladı. Uzunca bir süredir blok zinciri teknolojisi ve kripto paralarla ilgileniyor, onların ekonomi-politiğine ilgi duyuyor. Bu alanda esas itici gücün, finans sektörünün hibrit bir sistem yaratma konusundaki kararlılığından doğacağını düşünüyor.

Taygun Doğan

Taygun Doğan

Takım Lideri

Eski bankacı, pazarlama ve içerik üretimi konusunda kendisini Amazon’da geliştirdikten sonra, pazarlama becerilerini daha iyi kullanabileceğini düşündüğü kripto para birimlerine yöneldi.Hackernoon, The Startup gibi üst düzey teknoloji yayınlarında yazarlık yapan Taygun, aynı zamanda, Binance’de listeli bir çok projenin pazarlama stratejisi, içerik üretimi ve komünite yönetimi alanlarında çalışmaktadır.

Ali Emre Konakçı

Yazar

Bio: Uludağ üniversitesi ingilizce öğretmenliği mezunu olan Emre, katip Çelebi üniversitesinde finansal ekonomi yüksek lisansını devam ettiriyor. 2016 yılından beri kripto paraları ve Blockchain teknolojisine ilgi duyuyor ve yenilikçi bütün teknolojilerin desteklenmesi gerektiğini düşünüyor.

Nihat Emre Kocaaslan

Yazar

Bio: Hekimlik eğitimine devam eden Nihat, bir yandan da kripto para sektörü ile ilgili çalışmalar yapıyor. Bu alanda içerik üretimi başta olmak üzere, pazarlama ve çeşitli projelerde yönetim kademesinde görev alan Nihat, Blockchain ve kripto paraların dünyadaki ekonomik sistemde ciddi değişiklikler yapacağını düşünüyor. Nihat’ın bir hedefi de üniversite hayatını sonlandırdıktan sonra, Blockchain teknolojisi ve onun medikal uygulamaları hakkında araştırmalara katılmak.

Furkan Şahin

Yazar

Bio: Furkan Şahin, Ankara’da yaşamaktadır. Lisans öğretimini Uluslararası İlişkiler alanında tamamlamış, halihazırda Ortadoğu konusunda yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir. Özellikle Körfez ülkelerinin teknoloji, blockchain ve kripto para yatırımları konusuna hususi ilgi göstermektedir. Bir süreden beri bu konular hakkında içerik üreterek sektöre olan ilgisini genişletmektedir.

Yönetim Ekibi

Adam James

Baş editör

Adam, BeInCrypto’nun baş editörü. Uzun yıllar boyunca kripto para ve blokzincir sektörü içinde bulunan Adam, Bitcoinist.com için de baş editörlük yaptı ve düzenli olarak Bitcoin ve blokzincir konferanslarına katılmaya devam ediyor.

2011 senesinde Pennsylvania Bloomsburg Üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı bölümünden mezun olan Adam. Central European Üniversitesinde Merkezi, Güney Doğu, ve Doğu Avrupa’nın karşılaştırmalı tarihini de okudu.

Sane Lebrun

Sosyal Medya Yöneticisi

Sane BeInCrypto için sosyal medya pazarlama aktivitelerini yürütüyor. ESCP Europe Business School’da işletme master’ı yapan Sane, Gameloft ve EyeEm gibi teknoloji şirketlerinin de pazarlama faaliyetlerini yönetti.

Dani Polo

SEO Müdürü

Dani Polo, BeInCrypto.com da SEO Müdürü olarak çalışıyor. 7 yıldan fazla süre boyunca Daniel, finans ve finans teknoloji sektöründe bulunan küçük işletmelerden Fortune 500 şirketlerine kadar geniş bir yelpazeye hizmet verdi.

Universitat Politècnica de Catalunya bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun olan Daniel, YCombinator Startup School, SEMRush ve Hubspot sertifikalarını da elinde bulunduruyor ve an itibariyle yapay zeka ve makine öğrenimi konuları üstünde yoğunlaşmış durumda.

Hoş geldiniz!

Hesabınıza giriş yapın

Yeni Hesap Oluştur

Kayıt olmak için aşağıdaki formları doldurun

Parola kurtarma

Parolanızı sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya epostanızı girin