Son Dakika: BitMEX CEO’su Görevi Bıraktı

Makaleyi Paylaş
KISACA
  • BitMEX kritik gelişmeler yaşamaya devam ediyor.

  • Şirketten bugün yapılan açıklamada çok flaş bir bilgi paylaşıldı.

  • BitMEX'in tanınmış CEO'su Arthur Hayes, istifa etti.

  • promo

    Tüm dostlarımızı, en güncel trade sinyallerinden ve kripto haberlerinden haberdar olmaları için Telegram grubumuza davet ediyoruz.

The Trust Project şeffaflık konusunda yeni standartlar oluşturan uluslararası bir haber kurumları konsorsiyumudur.

Amerikan Vadeli İşlemler ve Emtialar Komisyonu CFTC’nin açtığı dava sonrasında, BitMEX ekseninde kritik gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Borsanın CTO’su Samuel Reed’in tutuklanması ile sonuçlanan süreçte BitMEX, ABD içinde yasa dışı operasyonlarını sürdürmek ile suçlanmıştı.Açılan dava sonrasında BitMEX’in alacağı kararlar ise merak konusu olmuştu. Şirketten bugün yapılan açıklamada ise çok flaş bir bilgi paylaşıldı. Yapılan açıklamaya göre BitMEX’in tanınmış CEO’su Arthur Hayes, görevini bıraktı. Hayes’in artık şirketin CEO’su olarak görev yapmayacağı ifade edildi.Buna ek olarak Amerika’da tutuklanan şirket CTO’su Samuel Reed de CTO’luk görevini bıraktı. Aynı zamanda dava dosyalarında adı geçen şirketin diğer kurucu ortağı Ben Delo da BitMEX’in organik bağlarının olduğu 100x Group’daki yöneticilik görevlerini bıraktı. Dava dosyalarında adı geçen bir diğer isim olan Greg Dwyer ise, İş Geliştire Direktörü olarak yürüttüğü görevini bir süre yapmayacak.

Yeni haberler geldikçe bu metin güncellenecektir…

Share Article

Hekim adayı olan Nihat Emre, İzmir'de yaşıyor. Kripto paralara ve arkasındaki teknolojiye inanan ve bu yönde uzunca bir süredir içerik üreten Nihat Emre'nin hedefi, blok zinciri teknolojisi ise medikal uygulamalar alanında çalışmak.

YAZARI TAKİP ET

Günlük sinyaller, Bitcoin analizleri ve kripto para ipuçları Telegram grubumuzda!

Katılın

Günlük sinyaller, Bitcoin analizleri ve kripto para ipuçları Telegram grubumuzda!

Katılın