Shiba Inu (SHIB) 1 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Makaleyi Paylaş
KISACA
  • Shiba Inu hesap sayısı 1 milyona ulaştı.

  • SHIB %5 değer kazandı.

  • SHIB sosyal medya hesabında gizemli bir video paylaşıldı.

  • promo

    100.000$ Değerinde GAL & CHZ Ödül Havuzu. Tıkla!

The Trust Project şeffaflık konusunda yeni standartlar oluşturan uluslararası bir haber kurumları konsorsiyumudur.

2020 yılının Ağustos ayında “Dogecoin (DOGE) katili” sloganı ile faaliyete geçen Shiba Inu (SHIB) 1 milyon kullanıcıya ulaştı. Son yirmi dört saatte %5,1 değer kazanan kripto para birimi, 0,0004 dolardan işlem görüyor. ABD’nin en çok işlem gören kripto para borsası Coinbase tarafından listelenmesi ile başlayan rallide 0,00008 dolara kadar yükselerek rekor kıran SHIB, ekim ayının sonundan bu yana değer kaybediyor.

SponsorSponsor

Shiba Inu (SHIB) Değer Kaybı Sürecek mi?

1 milyon kullanıcıya ulaşan SHIB için değer kaybının nerede sonlanacağı merak ediliyor. BeInCrypto analisti Valdrin Tahiri‘ye göre SHIB için iki önemli destek bulunuyor. Bu desteklerden biri 0,000037 dolar seviyesinde bulunuyor. Tahiri’ye göre, bu desteğin tutulamaması durumunda bir diğer kuvvetli destek 0,000027 dolar seviyesinde bulunuyor.

SponsorSponsor

Piyasadaki değer kaybına rağmen Shiba Inu balinaları hesaplarını doldurmaya devam ediyor. Kısa süre önce bir SHIB balinası 36 milyon dolar değerinde yeni bir alım gerçekleştirdi.

SHIB balinalarının yanında Ethereum balinalarının da bu kripto para birimine ilgi duyduğu rapor ediliyor. Balina hesaplarını takip eden Whale Stats (Balina istatistikleri) platformuna göre, yüklü miktarda Ethereum sahibi olan birçok hesapta aynı zamanda yüklü miktarda SHIB bulunuyor. En kabarık 1.000 ETH hesabında toplam 49 trilyon SHIB tutulduğu belirtiliyor.

Kraken ve Robinhood Hayali Bitti mi?

2021 yılının başında sadece birkaç merkeziyetsiz borsa tarafından listelenen SHIB, Elon Mask paylaşımlarının ardından onlarca kat değer kazanınca yüzün üzerinde borsada listelendi. SHIB listeleyen kripto para borsaları arasında Binance, Coinbase ve FTX gibi popüler merkezi borsaların yanında Uniswap ve Pancakeswap gibi çok sayıda yatırımcı tarafından takip edilen merkeziyetsiz borsalar da bulunuyor.

SHIB topluluğunun hedefinde, kripto para ticareti yapan platformlar arasında en prestijli markalardan biri olan Robinhood yer alıyor. Ancak Robinhood henüz SHIB listelemeye niyetli görünmüyor. Bazı Japon borsaları ile birlikte en az sayıda kripto para birimi listeleyen platformlardan biri olan Robinhood, daha çok köklü kripto para birimlerinin ticaretine izin veriyor.

Kraken borsası kısa süre önce SHIB listeleyeceğini duyurmuş olmasına rağmen daha sonra bu kararından vazgeçmiş gibi görünüyor. Resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapılan bir paylaşım ile listeme beklentisi oluşturan borsa, henüz SHIB listelemesine başlamadı.

Sosyal Medyada Volkswagen Yorumları

2 milyondan fazla kullanıcı tarafından takip edilen en kalabalık Shiba Inu topluluklarından biri, bugün gizemli bir video paylaştı. Paylaşılan videonun sonunda silik bir şekilde W ve V harfleri görülüyor. Bu iki harf ünlü Alman araba şirketi Volkswagen’in logosunda da bulunuyor. Ancak silik görüntüde bu harflerin yerleşimi Volkswagen logosu ile benzerlik göstermiyor. İki harf aynı zamanda bir Amerika eyaleti olan West Virginia’yı çağrıştırıyor.

Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.
Sponsor
Share Article

Kripto dünyasına olan ilgisi 2015 yılında başladı. Kripto paraların sosyal dünyaya katkısı konusunda araştırmalar yaptı. 2017-2019 yılları arasında Cardano İzmir Temsilcisi olarak görev yaptı. Çeşitli sitelerde kripto para yazarı ve editör olarak görev yaptı.

YAZARI TAKİP ET

Pazar sinyalleri, çalışmaları ve analizleri! Bizi bugün Telegram'da ziyaret edin!

Katılın

Pazar sinyalleri, çalışmaları ve analizleri! Bizi bugün Telegram'da ziyaret edin!

Katılın

100.000$ Değerinde GAL & CHZ Ödül Havuzu.

Tıkla!