SafeMoon Uçuşa Geçti: Yeni Gelişmeler Yolda

Makaleyi Paylaş
KISACA
  • SafeMoon bir kez daha sert bir değer kazancı yaşadı.

  • Projenin kripto para cüzdanı bugün Google Play mağazasındaki yerini alıyor.

  • SafeMoon için bir sonraki önemli adım blok zincir ağının başlatılması olacak.

  • promo

    BIT Launchpad: 3.500 BIT’i ÜCRETSİZ kazan. Bu Fırsat Kaçmaz. Hemen Katıl!

The Trust Project şeffaflık konusunda yeni standartlar oluşturan uluslararası bir haber kurumları konsorsiyumudur.

Kripto para piyasası Bitcoin (BTC) fiyatının 46 bin dolar seviyesini aşması ile yukarı yönlü bir hareket sergiliyor. Piyasadaki ortalama değer kazancı %4 civarında seyrederken yaz aylarının başarılı projesi SafeMoon, yeni kripto para cüzdanı ile son yirmi dört saatte %29 değer kazanarak bir kez daha piyasa değerine göre en değerli kripto para birimleri listesinde ilk yüz arasına girmeyi başardı.

SponsorSponsor

SafeMoon cüzdan 28 Ağustos’ta beta sürümü ile piyasa çıktı. Aradan geçen süreçte bazı sorunlarla karşılaşan geliştiriciler, bu sorunları giderdiklerini ifade ediyorlar. Cüzdan bugün Google Play mağazasında yayınlanmaya başladı. SafeMoon yol haritasında bulunan bir sonraki önemli adım, blok zincir ağının yayınlaması olacak.

SponsorSponsor

SafeMoon Kripto Para Cüzdanı Google Play Mağazasında

Türkiyeli kripto para yatırımcıları tarafından en çok takip edilen projeler arasında yer alan SafeMoon, gelişimini yol haritasına uygun bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. Proje geliştiricileri, 28 Ağustos tarihinde yeni bir kripto para cüzdanı piyasaya sürdüler. Beta (deneme) sürüm olarak piyasaya sürülen kripto para cüzdanı, kısa süre içinde çok sayıda teknik sorunla karşılaştı. Bunun üzerine bir açıklama yapan geliştiriciler, sorunların aşırı talep sonrası ortaya çıktığını ifade ettiler. SafeMoon CEO’su John Karony, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Bunu söylemenin bir başka yolu yok. Gösterdiğiniz büyük ilgi yüzünden SafeMoon’u çökerttiniz. En kısa sürede durum ile ilgili size bilgi vereceğiz. Hepinizi tekrar görmek için sabırsızlanıyoruz.”

SafeMoon resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre, cüzdan bugün itibari ile Google Play mağazasında kullanıcıların hizmetine açıldı. Haberin yayınlanmasından kısa bir süre sonra yükselişe geçen SafeMoon, kısa sürede yaklaşık %30 değer kazanarak 0,000001746 dolar seviyesine yükseldi.

Bir Sonraki Gelişme Ne Zaman?

SafeMoon, kripto para cüzdanını yayınlayarak bir kez daha sert bir şekilde değer kazandı. Daha önce nisan ayında ciddi şekilde değer kazanan SafeMoon’un bir sonraki önemli gelişmesinin yine eylül ayı içinde gerçekleşmesi planlanıyor. Geliştiricilerin ortaya koydukları yol haritası şu şekilde planlanıyor:

  • SafeMoon 2.0 eylül ayında gerçekleşecek.
  • Ethereum ağı ile kurulan köprülerin benzerleri WAX ve EOS gibi diğer blok zinciri ağları ile kurulacak. Bu köprülerin de eylül ayında kurulması planlanıyor.
  • Yine eylül ayında platformda üç bini aşkın token ve kripto paranın listeleneceği bir piyasa oluşturulacak.
  • Son olarak aralık ayında platform kendi blok zincir ağına taşınacak.

SafeMoon Nedir?

Mart ayında Binance Smart Chain (BSC) üzerinde faaliyete geçen proje, topluluğa daha erken katılan üyelere verilen ödül ile adını duyurdu. Projede alınan kripto paraların %10’u kesiliyor. Kesilen kripto paraların yarısı sistemde yer alan diğer SafeMoon sahiplerine sahip oldukları coin oranına göre dağıtılıyor. Kesilen ücretin kalan yarısı ise bir likidite havuzuna aktarılıyor. Bu havuza aktarılan kripto paralar dönem dönem yakılıyor ve bu şekilde kalan kripto para birimlerinin değerinin artması planlanıyor.

Proje mart ayında piyasaya çıktıktan kısa süre sonra piyasanın en çok konuşulan projelerinden biri olmayı başardı. Nisan ayındaki patlamanın ardından çok sayıda benzeri türedi. BSC’de başlatılan proje, aralık ayında kendi blok zincir ağını kurmayı hedefliyor. Bazı eleştirmenler bu projeyi saadet zincirine benzetiyor. Yeni katılımcıların eski hesapları beslemesini eleştiren bazı kripto para uzmanları, her yeni katılımcının projeyi başlatanlara katkı sağladığı görüşünde.

Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.
Sponsor
Share Article

Kripto dünyasına olan ilgisi 2015 yılında başladı. Kripto paraların sosyal dünyaya katkısı konusunda araştırmalar yaptı. 2017-2019 yılları arasında Cardano İzmir Temsilcisi olarak görev yaptı. Çeşitli sitelerde kripto para yazarı ve editör olarak görev yaptı.

YAZARI TAKİP ET

Pazar sinyalleri, çalışmaları ve analizleri! Bizi bugün Telegram'da ziyaret edin!

Katılın

Pazar sinyalleri, çalışmaları ve analizleri! Bizi bugün Telegram'da ziyaret edin!

Katılın

BIT Launchpad. 3.500 BIT’e Kadar ÜCRETSİZ. Bu Fırsat Kaçmaz

Katılın