Paradotor’un Yeni Boğa Sezonunda Takip Edeceği 6 Altcoin

Makaleyi Paylaş
KISACA
  • Başarılı kripto para yatırımcısı Paradotor bir sonraki boğa sezonunda değer kazanmasını beklediği 6 altcoin projesini açıkladı.

  • Projeler arasında Swipe ve Trust Wallet da yer alıyor.

  • Paradotor listesinde farklı blok zincir ağlarında bulanan projelere yer verdi.

  • promo

    100.000$ Değerinde GAL & CHZ Ödül Havuzu. Tıkla!

The Trust Project şeffaflık konusunda yeni standartlar oluşturan uluslararası bir haber kurumları konsorsiyumudur.

Birçok kripto para uzmanı, önümüzdeki dönemde yeni bir boğa sezonunun başlayacağını öngörüyor. Son bir ayda %30 değer kazanan Bitcoin (BTC), böylelikle 87 günde değerini ikiye katlamış oldu. Yaptığı başarılı tahminler ve piyasa değerlendirmeleri ile Bitcoin ve altcoin yatırımcıları tarafından takip edilen Paradotor, bugün kişisel sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleştirdiği bir paylaşımda sıradaki muhtemel boğa sezonunda takip edeceği 6 altcoini açıkladı.

SponsorSponsor

Swipe (SXP)

Mayıs ayında 5,47 dolar seviyesini gören SXP, bu süreçte Bitcoin’in ciddi şekilde değer kazanmasının ardından düşüşe geçti ve 1,43 dolar seviyelerini gördü. Temmuz ayının sonlarında başlayan yükseliş trendi sonrası tekrar çıkışa geçen SXP, 4,04 dolar seviyesine kadar tırmanmasına rağmen bu seviyedeki direnci aşamadı. Eylül ayının ilk haftasında sert bir şekilde değer kaybeden Swipe, şu anda 2,35 dolardan işlem görüyor.

Swipe; Binance, Huobi Global, Mandala Exchange, FTX ve CoinTiger gibi borsalarda listeleniyor. 2019 yılında başlatılan proje, çıkardığı kredi kartına benzer bir kartla fiat paralar ile kripto paralar arasında köprü kurmayı hedefliyor.

Flamingo (FLM)

Flamingo, ünlü yatırımcı Paradotor’un listesine giren bir diğer altcoin oldu. Flamingo, NEO blok zincir ağına kurulan bir merkeziyetsiz finans (DeFi) platformu. Binance, Mandala Exchange, OKEx, FTX ve Gate.io gibi en önemli kripto para borsalarında listeleniyor. Platform, NEO blok zincir ağında bulunan bazı DeFi platformlarını bünyesinde birleştiriyor.

Autofarm (AUTO)

Paradotor’un değer kazanmasını beklediği altcoinler arasında Binance Smart Chain (BSC) blok zincir ağında bulunan bir DeFi projesi olan AUTO da yer alıyor. Bu hafta çıkışa geçen AUTO, blok zincir teknolojisinin merkeziyetsiz borsa (DEX) ve otomatik pazar yapıcı (AMM) özelliklerini taşıyor. Binance, Mandala Exchange, HitBTC, Gate.io ve Hotcoin Global gibi birçok kripto para borsasında listelenen AUTO, Şubat 2021’de Huobi ECO ağında ilk çapraz zincir kasasını başlattı.

Polkadot Zincirinden Bir Altcoin: REEF

Paradotor; Binance, NEO ve Ethereum projelerinin yanında bir Polkadot platformu olan REEF’i de listesine ekliyor. Polkadot parachain teknolojisini bu ay sonunda başlatacağını açıklayarak bir haftada %24 değer kazanmayı başardı. Benzer şekilde REEF de bu hafta çıkışa geçerek %25 değer kazandı. REEF, Polkadot ağında bulunmasına rağmen zincirler arası ticarete imkan sağlayan bir DeFi platformu olarak faaliyet gösteriyor.

Trust Wallet Token (TWT)

Kullanışlı uygulaması sayesinde çok sayıda kripto para yatırımcısı tarafından mobil cihazlarda kullanılan Trust kripto para cüzdanının yerel tokeni TWT, Paradotor’un değer kazanacağını düşündüğü bir diğer altcoin oldu. Binance Smart Chain üzerinde çalışan, aynı zamanda Ethereum ve Tron ağlarındaki birçok tokenin de ticaretinin yapıldığı bir platform olan Trust Wallet, düşük işlem ücretleri ile Ethereum ağında faaliyet gösteren benzer uygulamaların yanında avantaj sağlamayı planlıyor.

Newscrypto (NWC)

Stellar, Ethereum ve BSC arasında bire bir ticaret imkanı sağlayan Newscrypto, kendi mobil uygulamasını piyasaya sürdü. Platform, resmi sitesinde kendisini şu şekilde tanıtıyor:

“NewsCrypto platformu, hepsi bir arada bir kripto paketi olarak hizmet veren, dünyanın en iyi traderları tarafından kullanılarak test edilmiş bir üründür. Mevcut bilgi seviyelerine bakılmaksızın tüm kullanıcılar için kapsamlı bir araç seti sağlar. Platform, yeni başlayanların teknik analizin temellerini anlamalarına yardımcı olan otomatik grafik araçlarından, uzman traderlar için gelişmiş tescilli göstergelere kadar her şeyi sunar.”

Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.
Sponsor
Share Article

Kripto dünyasına olan ilgisi 2015 yılında başladı. Kripto paraların sosyal dünyaya katkısı konusunda araştırmalar yaptı. 2017-2019 yılları arasında Cardano İzmir Temsilcisi olarak görev yaptı. Çeşitli sitelerde kripto para yazarı ve editör olarak görev yaptı.

YAZARI TAKİP ET

Pazar sinyalleri, çalışmaları ve analizleri! Bizi bugün Telegram'da ziyaret edin!

Katılın

Pazar sinyalleri, çalışmaları ve analizleri! Bizi bugün Telegram'da ziyaret edin!

Katılın

100.000$ Değerinde GAL & CHZ Ödül Havuzu.

Tıkla!