Origin Protocol’den Grammy Ödüllü Müzisyen Lupe Fiasco ile NFT Birlikteliği!

Makaleyi Paylaş
KISACA
  • Grammy ödüllü popüler müzisyen Lupe Fiasco NFT çıkarıyor.

  • Origin Protocol NFT'si 12 Nisanda satışa sunulacak.

  • Lupe Fiasco NFT'si için kayıtlar açıldı.

  • promo

    Tüm dostlarımızı, en güncel trade sinyallerinden ve kripto haberlerinden haberdar olmaları için Telegram grubumuza davet ediyoruz.

The Trust Project şeffaflık konusunda yeni standartlar oluşturan uluslararası bir haber kurumları konsorsiyumudur.

Origin Protocol, Grammy ödüllü popüler müzisyen Lupe Fiasco ile NFT müzayedesi gerçekleştirecek. Daha önce 3LAU ile rekor kıran bir NFT drop’u gerçekleştiren Origin Protocol şimdi de Grammy ödüllü yetenekli müzisyen Lupe Fiasco ile birliktelik kurdu. 12 Nisan’da gerçekleşecek olan müzayedede Fiasco’nun hayranları birçok benzersiz içeriğe ulaşma fırsatı kazanacak. Lupe Fiasco, Grammy ödüllü bir müzisyen olmasının yanı sıra önemli bir girişimci, aktivist ve kripto para yatırımcısı olarak tanınıyor. Fiasco’nun özellikle kripto para yatırımcısı olması Origin Protocol’ün vizyoner isimlerle iş birliği yaptığına önemli bir örnek. 

Lupe Fiasco ile NFT Birlikteliği

NFT Drop’u 12 Nisan’da Gerçekleştirilecek

Origin Protocol ve Lupe Fiasco birlikteliğiyle hayata geçirilecek NFT müzayedesi nft.lupefiasco.com adresi üzerinden 12 Nisan’da gerçekleştirilecek. Fiasco’nun hayranları ve NFT dünyasına giriş yapmak isteyen herkes şimdiden bu adrese girerek bildirimler için kayıt olabilir. Bu NFT müzayedesi ile sanatçının hayranları birçok önemli benzersiz ürünün yanı sıra bire bir görüşme ve canlı konsere katılabilme gibi imkanlara erişebilecek. 

Lupe Fiasco’nun NFT müzayedesi şunları sunacak:

  • Bire bir etkileşim şansı
  • Müzayededen sonraki günlerde gerçekleşmesi planlanan canlı performansa katılım
  • Sınırlı sayıda üretilen ürünlere erişim
  • Birinci sınıf kalitede dijital içeriğe erişim

Lupe Fiasco’nun Food&Liquor konserinin canlı performansı ise NFT’leri entegre eden ilk canlı yayın platformu olarak bilinen Futurestream.tv’de yayınlanacak.

NFT popülerliği devam ediyor

Etkinlik Detayları

Lupe Fiasco, özel bire bir deneyimlere erişim sağlayan iki açık sürüm NFT ve NFT koleksiyonları için bir açık artırma başlatacak. Tüm NFT sahiplerine, NFT’leri entegre eden ilk canlı yayın platformu olan Futurestream.tv’de düzenlenen Lupe Fiasco’nun Food & Liquor konserinin canlı performansına giriş hakkı verilecek. Bunu konser katılımcıları için canlı bir buluşma ve selamlama izleyecek. NFT sahipleri ayrıca sınırlı sürüm fiziksel ürünlere ve premium dijital içeriğe özel erişime sahip olacak. Etkinlik, birçok ünlü sanatçının büyük eğlence etkinliklerinin yapımcılığını üstlenen Chicago merkezli NuFace Entertainment’ın CEO’su Rita Lee tarafından gerçekleştirilecek.

Food & Liquor NFT Koleksiyonu

Lupe Fiasco’nun Food & Liquor adlı albümü, 19 Eylül 2006’da yayınlanan çığır açan bir hip hop albümü olarak kabul edilmektedir. 49. Grammy Ödülleri’nde En İyi Rap Albümü Grammy Ödülü de dahil olmak üzere dört Grammy Ödülü’ne aday gösterilmiştir. “Daydreamin” şarkısı 50. Grammy Ödülleri’nde En İyi Urban/Alternatif Şarkı ödülünü kazanmıştır. 

Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.
Share Article

İLGİLİ KONULAR

Kripto dünyasına olan ilgisi 2015 yılında başladı. Kripto paraların sosyal dünyaya katkısı konusunda araştırmalar yaptı. 2017-2019 yılları arasında Cardano İzmir Temsilcisi olarak görev yaptı. Çeşitli sitelerde kripto para yazarı ve editör olarak görev yaptı.

YAZARI TAKİP ET

Günlük sinyaller, Bitcoin analizleri ve kripto para ipuçları Telegram grubumuzda!

Katılın

Günlük sinyaller, Bitcoin analizleri ve kripto para ipuçları Telegram grubumuzda!

Katılın