2020 Kripto Trading Sinyalleri İçin En iyi Telegram Kanalları

Makaleyi Paylaş

Kripto trading sinyalleri, uzman traderlarla belirli bir fiyatta veya zamanda belirli bir kripto para alım satımı üzerine fikir alışverişidir. Bu trading sinyalleri haberler, teknik analizler ve mevcut piyasa iklimi gibi çeşitli faktörlere dayanabilir. Doğru kripto trading sinyali ile bir trader, önemli getirilere kapı açıp trading stratejilerini geliştirebilir.Bu Yazıdaki Başlıklar:

 • Kripto Trading Sinyalleri Nelerdir?
 • Sinyaller Traderlar İçin Neden Önemlidir?
 • Kripto Sinyalleri İçin Tercih Edilen Platform Neden Telegram?
 • Telegram’da Ücretsiz Kripto Sinyalleri
 • Kripto Sinyallerinden Kazanç Potansiyeli
 • En İyi Kripto Sinyalleri
 • Rocket Wallet
 • BeinCryptocommunity
 • Pro Crypto Signals
 • CoinSignals
 • Verified Crypto Traders
 • MYC Signals
 • Universal Crypto Signals
 • Bob’s Crypto Trades
 • 4C Trade
 • Fat Pig Signals
 • Mavi Sinyaller
 • Sonuç

Kripto Trading Sinyalleri Nelerdir?

Trading sinyalleri, kârı en üst düzeye çıkarmak için kripto alım-satımı ve trading konusunda önerilerde bulunan bir grup uzman trader ve analist tarafından araştırılmaktadır.Trading sinyalleri özellikle popülerdir çünkü takipçileri işin çoğunu bu sinyallerin yaptığına inanırlar. Ancak hesaplarını yönetmeleri ve trading başlattıklarında tetikte olmaları gerekir.

Bir sinyali kontrol edip bağlı kalabilirken belirli bir dereceye kadar trading nasıl işlediğini de bilmelisiniz. Ayrıca, işlemlerinizin etkili bir şekilde yönetildiğinden emin olmanız ve uygun risk yönetimi uygulamaları yürütmeniz gerekir.

Çoğu kripto sinyal sağlayıcısı üyelerinden aylık erişim ücreti alır. Bu nedenle, ödeme yapmadan önce hangi sağlayıcıyı seçeceğiniz konusunda gereken özeni göstermeniz çok önemlidir.

Sinyaller Traderlar İçin Neden Önemlidir?

Sinyallerin en önemli yararı, üyelerine değerli trading verileri sağlamasıdır. Sağladıkları bilgiler sayesinde varlıklarınızı etkili bir şekilde yönetebilirsiniz.

Sinyallerle kayıplarınızı nasıl durduracağınızı, hedeflerinizi nasıl belirleyeceğinizi ve karınızı en üst düzeye çıkarmak için bir trade’e girip çıkmanın uygun noktalarını öğrenirsiniz. Böylece bu sinyaller internetteki veya sosyal medyadaki analizlerle elde edebileceğinizden daha ayrıntılı bilgi sağlar.

Kripto Trading Sinyalleri İçin Tercih Edilen Platform Neden Telegram?

Telegram’ın trading sinyalleri cenneti olarak seçilmesi öncelikle kripto para topluluğunun platformdaki yoğunluğundan kaynaklanıyor.

Telegram diğer messenger uygulamalarından daha fazla gizliliğe odaklı. Ayrıca platformda WhatsApp’ta elde edebileceğinizden daha fazla mesajlaşma botu kullanabilirsiniz.

Yatırımcılar, yayın oluşturmak ve bunları grup üyeleriyle paylaşmak için RSS’lerden ve otomatik botlardan yararlanabilirler.

Ücretsiz Kripto Sinyalleri

Genellikle, en doğru kripto sinyal sağlayıcıları kanallarına katılmanıza izin vermeden önce bir ücret alırlar. Tabii ki uzmanlıkları ve sağladıkları bilgilerin önemi göz önüne alındığında bundan kâr elde etmek istemeleri gayet normal bir durum.

Bununla birlikte ücretsiz girişe izin veren bazı Telegram grupları da vardır. Ücretsiz seçenekler iyidir. Caziptirler çünkü para biriktirmenize izin verirler ancak ücretli sinyal sağlayıcıların verdiği doğruluk düzeyini alamayabilirsiniz.

Bazı kanal operatörlerinin hileli joint çalıştırdığını unutmayın. Bazıları danışmanlık hizmetleri için ödeme yaparken, diğerleri sadece başka bir yerde yayınlanan trading sinyallerini çalmak için çevrimiçi olur. Bunların aksine hilesiz sinyal sağlayıcılar diğer popüler kanallarda reklam vererek kaliteli bilgiler sunar ve maliyetlerini karşılar.

Trading Sinyallerinden Kazanma Potansiyeli

Potansiyel kârlarınız nasıl işlem yaptığınıza, sermaye dağıtım stratejinize ve varlıklarınızın üstüne ne kadar koyduğunuza bağlıdır. Sinyal sağlayıcılar pazar dinamikleri hakkında fazla bilgi sahibi olmayan acemi yatırımcılar için harikadır ve temel noktaları öğrenmeniz için mükemmel bir yol sağlar.

Sinyaller ne satın alacağınızı, nasıl yatırım yapacağınızı ve nasıl kar elde edeceğinizi bilmenize yardımcı olacaktır. Ancak kazancınızla ilgili olarak bir tahminde bulunmak zordur. Bütünsel olarak, kripto uzayındaki sinyal hem kısa hem de uzun vadeli olarak her zaman sorgulanmalıdır çünkü önemli ölçüde değişim gösterir. İşte tam da bu sebepten ötürü tahmin yapmak zorlaşır. Ne olursa olsun, para kazanmak için sahip olmanız gereken önemli bir nokta sinyal operatörlerinin sunduğu doğru bilgidir.

Gelin lafı çok fazla uzatmadan, Telegram’daki en iyi kripto sinyal sağlayıcılarının bazılarından söz edelim!

Türkiye’deki En İyi Kripto Para Trading Kanalları

Ülkemiz, kripto para sektöründe en fazla yatırımcıya sahip yerlerden birisi. Dolayısıyla, çok aktif bir topluluk oluşmuş durumda. Telegram konusunda bilincin artması ile birlikte, kripto para trading kanallarının sayısı da artıyor. Öncelikle, bu alanda aktif olan en iyi kanalları listeleyelim. Sonrasında da globalde bu işi en iyi yapan kanallar hangisi, ona bakalım.

1. Rocket Wallet

Rocket Wallet’ın Temel Özellikleri:

 • Telegram’da en hızlı büyüyen kripto trading kanallarından biri olan Rocket Wallet , sürekli olarak iyi kalitede sinyaller sağlama konusunda sağlıklı bir geçmişe sahip. Aralarında kripto para trading’inde on yıldan fazla deneyime sahip olduklarını iddia eden Fransız iki deneyimli trader tarafından yönetiliyor.
 • Rocket Wallet Kanalı İngilizce, Fransızca ve İspanyolca olmak üzere üç dilde mevcut.
 • Herkes için ücretsiz olan bir kanal. Ancak birkaç ek avantaja sahip bir VIP grubu da var. VIP grup, “ortalama üç günlük trade’de %70’den fazla doğruluk” iddiasına sahip. Kanal, şu anda sahip olduğu 20.500 aboneye öncelikli olarak kısa ve orta vadeli sinyaller sunuyor.
 • Hem spot hem de marj trade’i için sinyaller mevcut. Marj trading sinyalleri, orta ile yüksek kaldıraçları tercih eden trader’lar arasında özellikle popüler görünüyor.
 • Ortalama olarak kanal, post başına 2.000’den fazla görüntülemenin sağlıklı bir katılım oranıyla günlük dört trading sinyali sunuyor.
 • Rocket Wallet öncelikli olarak Binance, BitMEX ve ByBit sinyallerine odaklanıyor. Bu sinyallerin hepsi VIP kanalında mevcut.
 • VIP gruba girmek için bir abonelik ücreti ödemeniz gerekir. Basım zamanında aylık abonelik ücreti 90 dolar. Alternatif olarak üç aylık ücretin 220 dolar, yarım yıllık ücretin 390 dolar ve yıllık ücretin 700 dolar olduğu abonelik paketlerini de seçebilirsiniz. Yaşam boyu erişim için 1.300 dolarlık ayrı bir plan da mevcut.
 • Rocket Wallet Sinyalleri oto trading’i destekliyor. Bu özellik, kullanıcıların API anahtarlarını birbirine bağlayarak platformun otomatik trading botunu yapılandırmasına olanak tanıyor.

2. BeInCrypto Trading Türkiye

BeInCrypto Trading Türkiye’nin Temel Özellikleri:

 •  BeInCrypto Trading Türkiye, ana şirketi BeInCrypto.com‘dan bir grup trading uzmanı tarafından yönetilen bir topluluktur. BeinCrypto, kripto para haberlerinin ve teknik analizlerin gerçek zamanlı ve tarafsız raporlanmasına odaklanarak dünya çapında en çok ziyaret edilen kripto para haber sitelerinden biridir. Kanalımız kripto para meraklıları ve traderlardan oluşan bir topluluktur.
 • BeinCrypto Trading Türkiye listemizdeki diğer sinyal sağlayıcılardan önemli ölçüde farklıdır. Bu trading topluluğu uzman yatırımcılardan etkileyici içerik sağlamanın yanı sıra gerçek zamanlı haberler ve trading set up’larıyla tutorial’lar sunar.
 • Ayrıca eğitim içeriği, proje incelemeleri ve canlı akışların birleşimi yoluyla üyeleri profesyonel yatırımcı olmaları için eğitir ve yönlendiririz. Canlı akışları üyelerimize önemli pazar olayları ve tahminleri hakkında genel bir bakış sunan haftalık piyasa özetleri olarak kullanırız. Bu akışlar geniş kapsamlıdır ve uzmanların gerçek analizlerine dayanmaktadır. Uzmanların pazarı nasıl gördüğünü bilmek mi istiyorsunuz? Öyleyse bu canlı akışların hiçbirini kaçırmak istemezsiniz.
 • Ayrıca, kripto paralar ile ilgili uzman analizlerinden, haberlerden ve fiyat güncellemelerinden haberdar olabileceğiniz BeInCrypto Haber Sitesinden anında güncellemeler alabilirsiniz. Bir saniye, katılımın ücretsiz olduğundan bahsetmiş miydim?
 • BeinCrypto Trading Türkiye’ye katılmak, kripto trading konusunda danışmanlık ve tavsiye sağlayan uzman bir trader ekibine erişebileceğiniz anlamına gelir. Kanaldaki diğer traderlardan gelen tartışmalar ve güncellemeler sayesinde üyeler piyasayla ilgili yeni bir bakış açısı kazanabilir ve bu da gelecekteki tradeler için fikir verebilir.
 • Telegram’da aşırı yarar sağlayan ve ücretsiz erişilebilen kripto para topluluğu çok yok ama bahsettiğimiz bu topluluk gerçekten diğerlerinin arasında göze çarpıyor.

3. OKEx Official Türkiye Group

 • Kripto para sektörünün en büyük borsalarından birisi olan OKEx, Türkiye pazarında çok aktif bir kurum olarak dikkat çekiyor.
 • Türkiye pazarında yatırımlarını günden güne arttıran şirket, aktif bir telegram kanalına sahip olmanın ve dinamik bir topluluk oluşturmanın da öneminin bir hayli farkında.
 • OKEx’in resmi Türkiye Telegram kanalında, borsa ile ilgili olarak son haberler anında paylaşılıyor.
 • Buna ek olarak, grupta oldukça iyi analistler görmek de mümkün. Kanalda en son trading sinyalleri paylaşılıyor. Bununla birlikte, kripto para sektörüne yeni giren yatırımcılara da diğer kullanıcılar, tecrübeleri doğrultusunda yardımcı oluyor. Bu da topluluğun kalitesini artıran bir diğer detay olarak dikkat çekiyor.

4. Binance Türkiye

Bu grup, Binance’in Türkiye ekibinin oluşturduğu resmi bir grup. Dinamik bir topluluğa sahip olan Binance, Türkiye’deki Telegram kanalı ile dikkat çekiyor.

Binance Türkiye’nin Genel Özellikleri

 • Kripto para sektörünün bir başka dev ismi Binance de Türkiye pazarında yer alan şirketlerden birisi. Geçtiğimiz aylarda, borsaya direkt olarak Türk Lirası yatırmak için anlaşma imzalayan firma, Türkiye topluluğuna büyük önem veriyor.
 • Binance’in resmi telegram kanalında da birçok farklı özellik bulunuyor. Oldukça fazla sayıda moderatör, gruptaki sohbet seviyesinin iyi bir seviyede kalmasını sağlıyor.
 • Aynı zamanda, Binance’de yer alan kripto paralar ile ilgili olarak son haberler de ilk olarak bu kanalda paylaşılıyor. Bu da yatırımcılara önemli bir avantaj sağlayan kritik bir detay olarak dikkat çekiyor.
 • Buna ek olarak, borsa ile ilgili son haberler ve kripto para sektöründeki son gelişmeleri de bu kanal aracılığı ile takip etmek mümkün.

5. Bull Academy

Diğer resmi borsa kanalları kadar aktif olmasa da bu grup kendi içinde butik bir yapıya sahip. Bu yönüyle de büyük bir önem arz ediyor.

Bull Academy’nin Genel Özellikleri

 • Görece az bilinen bir kanal olan Bull Academy, Türkiye’de en güzel trading sinyalleri kanallarından birisi. Oldukça profesyonel bir ekip tarafından yönetilen kanalda, birçok borsada, birçok farklı işlem çifti ile ilgili paylaşımlar yapılıyor.
 • Margin tradingden tutun da spot işlemlere kadar geniş bir yelpazede çalışan grupta yer alanlar sektörde iyi işlerin altına imza atıyor.
 • Grupta diğer gruplara göre daha az kişi olması da yeni gelen katılımcılar için bir başka önemli ayrıntı. Bu sayede çok daha iyi bir şekilde bağlantılar kurmak ve para kazanmaya başlamak mümkün.

6. Kripto Türkiye

Çok genel bir isme sahip olan grup, 7 binin üstünde üye sayısı ile en aktif topluluklardan birisi. Oldukça eski bir grup olan Kripto Türkiye, bu yönüyle de önemli bir yere sahip.

Kripto Türkiye’nin Genel Özellikleri

 • Grup, sektörde uzunca süredir var olan tecrübeli isimleri ağırlıyor. Bu da genel kaliteyi arttıran bir husus olarak dikkat çekiyor.
 • Kripto Türkiye’de birçok farklı kripto para birimi hakkında son sinyallere ulaşabilirsiniz. Bu da yatırımlar alanında size önemli bir katma değer olarak geri dönebilir.
 • Öte yandan, grupta kripto para sektöründe yer alan erken dönem yatırımcıların sorunlarına da çözüm bulunuyor.
 • Grupta yardımlaşma da oldukça üst düzeyde.

Global Telegram Kanalları

Yazımızın bu kısmında kripto para trading sinyalleri için özelleşen global grupları ele alacağız. Eğer iyi bir İngilizce seviyeniz varsa, bu gruplar da son derece avantajlı yapılar olarak dikkat çekiyor. Çok daha fazla kişiyi barındıran gruplar, bazı haberlere daha erken ulaşmanızı sağlayabilir.

1. Pro Crypto Signals

Pro Crypto Signals 2018’den beri faaliyet gösteriyor ve başarı oranı kıskanılacak bir düzeyde. Örneğin, faaliyete geçmesinin üzerinden 2 yıldan az geçmiş olmasına rağmen 2000’den fazla sinyal bıraktı.

Pro Crypto Signals’ın Temel Özellikleri:

 • Bu hizmet kullanıcılarına kısa, orta ve uzun vadeli sinyaller sağlıyor. Böylece trading yapmak ve kar sağlamak için bekleyen kullanıcılarına geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor.
 • Pro Crypto Signals Telegram’daki sinyallerini dünyadaki en önemli üç kripto para borsası sayılan Binance, Bittrex ve Poloniex’le sınırlı tutar. Çünkü bu borsalar, bugün mevcut olan kripto para piyasası çiftlerinin çoğunu sağlıyor ve bu firma da bunları içererek kullanıcılarına uzman teknik analizlere dayalı işlemler yapma fırsatı sunuyor.
 • Sinyal sağlayıcı verdiği hizmete katılmak isteyen farklı trader tipleri için birden fazla sinyal sağladığından bir şekilde tutarlı da oluyor. Sağlayıcı Telegram kanalında aylık 100’den fazla sinyal veriyor ve hatta ücretsiz sinyaller için de kanalında büyük miktarda veri akışına sahip.
 • Platform ayrıca otomatik trading desteğine sahip. Böylece, API anahtarlarınızı bağlayarak hizmetin sağladığı otomatik trading botunu yapılandırabiliyorsunuz. Günümüzde birçok sinyal sağlayıcı hala botlar için destek sunmuyor. Bu nedenle izledikleri yolda bu adamların trendi belirlemek istedikleri apaçık ortada.
 • Pro Crypto Signals, kullanıcıları için farklı abonelik planları sunuyor. Aylık 222 dolar ödemeyi, üç ay için 500 dolar ödemeyi, 6 ay için 1000 dolar ödemeyi ya da bir yıl için 2000 dolar vermeyi seçebilirsiniz.

2. CoinSignals

CoinSignals, Telegram’da görülmeye değer başka bir etkileyici kripto sinyal sağlayıcısıdır. Hizmet 2019’da çalışmaya başladı ve o dönemde sağladığı sinyallerle %60’lık bir kazanma oranı elde edebildi.

CoinSignals’ın Temel Özellikleri:

 • CoinSignals ile kullanıcılar üç ana sinyal türü alır: BTC tabanlı çiftler, USD tabanlı çiftler ve USDT tabanlı çiftler. Ayrıca servis, teknik danışmanlardan ve profesyonel traderlardan oluşan bir ekipten kısa ve orta vadeli sinyaller sağlar.
 • CoinSignals büyük ölçüde Binance, BitMEX ve Bittrex sinyallerini kapsar. Kullanıcılar hiçbir şeyi kaçırmasın diye kripto trading çiftlerinin önemli bir bölümünü içerirler. Bu grupta, nispeten doğru sinyaller sağlayan ücretsiz bir sinyal portalına da sahip olursunuz. Ancak ücretsiz kanallarının büyük ölçüde sadece Bitcoin sinyalleriyle sınırlı olduğunu belirtmek gerekir.
 • Pro sürümüne geçtiğinizde, diğer tüm altcoin sinyallerine sahip olursunuz. Farklı kripto para birimleri için aylık 100’den fazla sinyal gönderdiklerinden, bu platformdaki tutarlılık oldukça yüksektir. API işlemlerinizi bağlamanıza ve desteklenen borsalarda işlem yapmak için hizmetin gelişmiş botlarını kullanmanıza olanak tanıyan otomatik trading de desteklenir.
 • CoinSignals üç abonelik katmanı sağlar: 30 gün için 0.01 BTC, 90 gün için 0.03 BTC ve bir yıl için 0.1 BTC.

3. Verified Crypto Traders

Verified Crypto Traders, Telegram’da trading tavsiyesi veren bazı gruplardan çok daha fazlasıdır. Hollanda merkezli, kayıtlı traderlardan oluşan bir ekiptir.

Verified Crypto Traders’ın Temel Özellikleri:

 • Servis, Binance, BitMEX ve Bittrex’ten sinyaller, haber güncellemeleri ve genel pazar analizleri sunuyor.
 • Kullanıcılar ayrıca platinum üyelikte daha yüksek doğruluk seviyeleri olduğunu belirttiler, bu yüzden fazladan bin dolarınız varsa denemekten çekinmeyin. Beklendiği gibi, hizmet bot trading’ine izin veriyor. Ayrıca grup üyelerine kripto para ve trading bilgilerini geliştirmeleri için canlı trading desteği ve web seminerleri sunuyor.
 • Verified Crypto Traders’ta kullanıcılar gümüş paket için yılda 900 dolar ödeyebilir ve sadece BitMEX sinyallerine erişebilir. Gold üyelikte yılda 1100 dolar vererek Bitcoin ve altcoin sinyallerine de ulaşabilir. Bazı diğer ek sinyallere de ulaşmak için yılda 2070 dolar vererek platinum üyeliği de seçebilir.

4. MYC Signals

MYC Signals, blockchain ve kripto para birimleri hakkında eğitim ve bilgi materyalleri sağlayan bir web sitesi olan Mycryptopedia ile bağlantılıdır.

MYC Signals’ın Temel Özellikleri:

 • MYC Signals, traderlara adanmış trading sinyal kanalıdır. Hizmetin iki premium alt kanalı vardır: VIP MYC BitMex Signals ve VIP MYC Binance Signals. Üyelik aylık 90 $ sabit ücret üzerinden faturalandırılır. MYC Signals her biri ayda 90 dolar olmak üzere Binance, ByBit, Deribit ve BitMEX için sinyaller sağlar. Servis ayrıca müşteriler için kısa, orta ve uzun vadeli sinyaller sağlar.
 • Müşteri desteği için, MYC Signals 7/24 müşteri destek hattından yardım sunar. Dahası, üyelere pozitif bir ROI getirisi olmayan abonelikler için geri ödeme seçeneği sunduklarını iddia ediyorlar.

5. Universal Crypto Signals

Telegram’daki bir başka önemli kripto sinyal sağlayıcısı da Universal Crypto Signals. Hizmet 2018’de kurulduğu için hala oldukça yeni. Her ay müşterilerine düzenli trading sinyalleri veren Hintli bir teknik analist ekibinden oluşuyor.

Universal Crypto Signals’ın Temel Özellikleri

 • Hizmet, en popüler üç borsa olan Binance, Bittrex ve BitMEX sinyallerini kapsar. Ayrıca, günlük Bitcoin fiyat güncellemeleri ve genel pazar güncellemeleri de sağlarlar.
 • Bu platformda sağlanan sinyaller genelde kısa ve uzun vadelidir. Ancak sizi bu insanlara karşı bir konuda uyarmam gerekiyor ki piyasa durumuna bağlı olarak bazı altcoin sinyallerindeki stop loss’u ihmal etme eğilimi gösteriyorlar.
 • Universal Crypto Signals tam otomatik ve yarı otomatik olmak üzere iki plan sağlar. Yarı otomatik planın aylık, üç aylık, 6 aylık ve yıllık abonelik ücretleri sırasıyla 66, 171, 306 ve 540 dolardır.
 • Bununla birlikte tam otomatik planlarda yalnızca aylık ve yıllık abonelik planlarına sahip olursunuz ve onlar da sırasıyla 91 ve 874 dolardır.
 • Servis bir müşteri destek bölümüne de sahiptir. Ayrıca, yeni müşterilerin sorularını iletebileceği isteğe bağlı desteğe de izin verir.

6. Bob’s Crypto Trades

Bob’s Crypto Trades, Binance, ByBit ve BitMEX’ten sinyaller sağlayan bir grup trading kanalıdır. Şirketin Trinidad ve Tobago merkezli bir ekibi vardır.

Bob’s Crypto Trades’in Temel Özellikleri:

 • Bob’s Crypto Trades Telegram’da; Bob’un Trollbox’ı, Bob’un VIP Kripto Trading’i, Bob’un VIP+’ı, Bob’un Hisse Senetleri & VIP Forex, Bob’un VIP Altcoin’leri olmak üzere alt gruplar içerir. Yönetici her gün aralıksız işlem yapar ve işlemler düzenli olarak gönderilir.
 • Kanal kısa, orta ve uzun vadeli alım satım sinyallerine izin verir. Kripto trading hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen kullanıcılar için kurslar ve eğitim oturumları da vardır. Gruba üyelik katmanlara ayrılır. Aylık 0,015 BTC, 3 aylık 0,03 BTC, 6 aylık 0,05 BTC ve bir yıllık üyelik için 0,75 BTC ödeyebilirsiniz.
 • Hizmet, soruları hızlı bir şekilde cevaplayan ve kullanıcıların ilerlemesine yardımcı olmak için her zaman hazır olan etkili bir müşteri hizmetleri ekibine sahiptir. Buradaki doğruluk puanları etkileyici olarak %87’dir.

7. 4C Trading

4C Trading, Telegram’da başka bir kripto trading sinyal sağlayıcısıdır. Hizmet, Binance ve Bittrex’ten sinyaller sunarak kullanıcılara güvenilir ve zamana duyarlı trading sinyalleri sağlar.

4C Trading’in Temel Özellikleri:

 • Hizmet makro odaklı bir stile sahip. Yani, kripto para alanında daha yeni gelişmeler hakkında sinyaller ve trading olanağı sunmayı seçtiler. Sonuç olarak, günde sadece 2 ya da 3 tane sinyal sağlıyorlar.
 • Platform, İngilizce ve Fransızca dahil olmak üzere çeşitli diller için destek sağlıyor.
 • Platformda işlemlerdeki performanslarınızı oluşturmak ve izlemek için kapsamlı araçlar ve raporlar da bulabilirsiniz. Ayrıca kripto trading’inin iç işleyişini öğrenmek isteyen üyeler için trading modülleri sunuyorlar.
 • Temel paketler aylık 99 dolardan başlıyor. Gizli raporlara ve akıllı bir bota erişim sağlayan premium paketler aylık olarak sırasıyla 149 $ ve 199 $ olarak faturalandırılır.

8. Fat Pig Signals

Fat Pig Signals sadece Binance trading sinyallerine odaklanmıştır. Hizmet, pazarlar ve trading çiftleri hakkında teknik analizlerin yanı sıra araştırma ve pazar gelişmelerine dayalı trading konusunda uygun tavsiyeler de sunmaktadır.

Fat Pig Signals’ın Temel Özellikleri:

 • Grup, 7.000’den fazla Telegram abonesine kısa, orta ve uzun vadeli sinyaller sağlıyor. Bu firma bot ve otomatik trading içerir ancak marj trading olanakları mevcut değil.
 • VIP Servis Kanalı’nda, Fat Pig Signals kullanıcıları Altcoin sinyallerinin yanı sıra Ethereum, Ripple, Litecoin, Bitcoin Cash ve Bitcoin sinyallerine erişebilirler.
 • Her ikisi için de kullanıcılar ele geçirmek için mükemmel pozisyonlar ve bu pozisyonların neden mükemmel olduğu hakkında herhangi bir araştırma yapmaya gerek kalmadan detaylı bir analiz elde ederler.
 • Buradaki fiyatlandırma yapısı üçe ayrılmıştır; kullanıcılar 3 ay için 1 ETH, 6 ay için 1.5 ETH ve bir yıl için 2.5 ETH ödeyebilir.

9. Signals Blue

Signals Blue kripto sinyalleri alanında nispeten yeni bir oyuncu lakin firma BitMEX, Bittrex ve Binance gibi popüler borsalardan sağladığı kripto trading sinyalleriyle oyunu nasıl oynayacağını biliyor gibi görünüyor.

Signals Blue’nun Temel Özellikleri:

 • Hizmet, ulaşılan hedeflerle ilgili bildirimler de dahil olmak üzere Bitcoin ve altcoin sinyalleri sağlar. Sağlanan sinyallerin her biri bir hedef değer, bir stop-loss değeri ve trade’in yapılması gereken borsayı içerir. Böylece, kullanıcılarına bir dizi borsa için sinyaller sağlar. Ancak esasen Binance, Bittrex, BitMEX ve KuCoin’e odaklanıdır.
 • Signals Blue, sinyallerini özel Telegram kanallarında sunar ve her kullanıcının kendi kanalı vardır. Kanalın operatörleri, bu uygulamanın sinyallerini alıp başka bir yere gönderen üyeleri tespit etmelerini sağlayacağına inanıyor.
 • Signals Blue’da üç fiyatlandırma katmanı vardır: 1 aylık paket 282 $, 6 aylık ve ömür boyu paket sırasıyla 554 $ ve 1.109 $ ‘dır.

Sonuç

Trading sinyalleri, seçilmesi ve uzak durulması gereken varlıklara karar verme yolunda deneyimli traderların beyinlerinden faydalanmak için sağlam bir yöntemdir. Piyasada, istikrarlı bir yol gösterici el ile faaliyet göstermek isteyen yatırımcılar için bu gruplardan herhangi biri gayet iyi iş görecektir.

Mükemmel trading sinyalleri sağlayıcısını seçerken sinyallerin sıklığını, kapsadığı borsaları ve grubun müşteri desteğini dikkate almanız önemlidir. Maliyet de kararınızı belirlemede önemli bir rol oynar, ancak bazı aktif serbest gruplar olduğunu göz önüne alıp rahatlayabilirsiniz.

Bunları göz önünde bulundurarak Pro Crypto Signals, BeinCrypto Trading Türkiye ve Universal Crypto Signals‘ın hem yeni başlayanlar hem de deneyimli traderlar için uygun olduğunu göreceksiniz.

Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.
Share Article

Based in the UK, Jimmy has been following the development of blockchain for several years, and he is optimistic about its potential to democratize the financial system. He's an economic researcher with outstanding hands-on and heads-on experience in Macroeconomic finance analysis, forecasting, and planning. He has honed his skills having worked cross-continental as a finance analyst, which gives him inter-cultural experience. He has a strong passion for regulation and macroeconomic trends as it allows him to peek under the global bonnet to see how the world works. Follow him on Twitter: @adejimi

YAZARI TAKİP ET

Günlük sinyaller, Bitcoin analizleri ve kripto para ipuçları Telegram grubumuzda!

Katılın

Günlük sinyaller, Bitcoin analizleri ve kripto para ipuçları Telegram grubumuzda!

Katılın