İtalyan Devi Inter Chiliz (CHZ) Ortakları Arasına Katıldı

Makaleyi Paylaş
KISACA
  • Blok zinciri teknolojisi birçok sektörde yenilikçi projelerin ortaya çıkmasına imkan tanıyor.

  • Başarılı blok zinciri projelerinden Chiliz ve Socios.com, spor sektörü ile blok zinciri teknolojisini bir araya getirmeye devam ediyor.

  • Bu sistemin son üyesi İtalyan devi Inter oldu.

  • promo

    Tüm dostlarımızı, en güncel trade sinyallerinden ve kripto haberlerinden haberdar olmaları için Telegram grubumuza davet ediyoruz.

The Trust Project şeffaflık konusunda yeni standartlar oluşturan uluslararası bir haber kurumları konsorsiyumudur.

Blok zinciri teknolojisi birçok sektörde yenilikçi projelerin ortaya çıkmasına imkan tanıyor. Ancak bunlardan en popüler olanlarından biri spor sektörü olabilir. Başarılı blok zinciri projelerinden Chiliz ve Socios.com, spor sektörü ile blok zinciri teknolojisini bir araya getirmeye devam ediyor. Yapılan son anlaşma haberi ise Euro 2020’yi kazanan İtalya’dan geldi.

SponsorSponsor

Piyasanın başarılı blok zinciri ağlarından biri olan Chiliz (CHZ), futbol takımları ile anlaşmalar yaparak taraftar tokenları üretiyor. Chiliz’in bu başarılı ekosistemine şimdiye kadar 35’ten fazla spor kulübü katıldı. Bu sistemin son üyesi İtalyan devi Inter oldu. Bu anlaşma ile beraber $INTER taraftar token’ı piyasaya sürülecek.

SponsorSponsor

Formada Socios.com Reklamı Yer Alacak

Kulüplerin seyircisi ile etkileşimini artırmayı amaçlayarak taraftar tokenları üreten Chiliz platformu bugün önemli bir açıklamada bulundu. Platform, Inter ile her konuda anlaşmaya vardıklarını duyurdu. Bu anlaşmanın parçası olarak çıkarılacak taraftar token ($INTER), Chiliz ve Socios.com yazıları, Inter formalarının göğsünde reklam olarak yer alacak.

$INTER taraftar tokenları, dünya çapındaki Inter taraftarları için Socios.com’da canlı bir dijital topluluğun parçası olmalarına olanak tanıyan yeni deneyimler yaratacak. Taraftar token sahipleri için Socios.com’da her sezon bir dizi önemli, etkileşimli ve eğlenceli ankette kulübü etkileme şansı da dahil olmak üzere sayısız katılım fırsatı olacak. Taraftarlar ayrıca kulüple ilgili özel içeriklere erişebilecek, becerilerini test edebilecek ve kulüple ilgili oyunlar, yarışmalar ve testlerde dünyanın dört bir yanından diğer taraftarlara karşı yarışabilecek. $INTER taraftar token kısa süre içerisinde piyasaya sürülecek.

Inter kurumsal CEO’su Alessandro Antonello, alanında lider bir marka olan Chiliz ile anlaşma yapmaktan çok memnun olduklarını söyledi. Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus da ortaklığın çok önemli olduğunu vurgularken şöyle konuştu:

“Inter formasının önü, bu yeni ortaklığın başlangıcını teşvik etmek ve $INTER taraftar token etrafında yaratılacak inovasyon ve etkileşim fırsatları hakkında kitlesel farkındalık oluşturmak için mükemmel bir alan. Bu çok özel bir olay. Çeyrek asırdan fazla bir süredir ilk kez kulübün formasının ön yüzündeki isim değişti. $INTER taraftar token’ın lansman tanıtımı için bu ayrıcalıklı alanı kullanabilmekten dolayı gururluyuz.”

Chiliz E-spor Takımı Team Vitality ile de Anlaştı

Blok zinciri sektörünün önemli oyuncularından Chiliz, sadece geleneksel spor kulüpleriyle anlaşma yapmıyor. Chiliz, günümüzün en hızlı gelişen sektörlerinden biri olan e-spor ve oyun sektörüyle de yakın ilişkiler içerisinde bulunuyor. Bu ilişkilerin son meyvesi ise Team Vitality ile sağlanan ortaklık oldu. Bu ortaklık ile beraber, 1 Temmuz’da $VIT taraftar token’ı da piyasaya sürülecek.

2013’teki kuruluşundan bu yana, Team Vitality dünyanın en büyük e-spor organizasyonlarından biri haline geldi ve en büyük küresel e-spor şampiyonalarında yarışan, endüstrinin en iyi e-spor oyuncularından bazılarına ev sahipliği yaptı. Son altı ayda Team Vitality, e-spor mirasını geliştirmeye devam etti. Ekip en son Hugo “Dioud” Padioleau’nun ilk resmi marka elçisi olarak ekibe katılması ile Brezilya’ya açılma planlarını duyurdu ve yeni League of Legends kadrosunu ilan etti.

Team Vitality, platformda OG, NAVI, Team Heretics ve Team Alliance’a katılarak Socios.com’da bir taraftar token başlatan beşinci e-spor takımı olacak. Socios.com ve Chiliz ağı, dünyanın önde gelen futbol kulüpleri Paris Saint-Germain, FC Barcelona, ​​Juventus, Manchester City, Atletico Madrid ve Arjantin milli takımı dahil olmak üzere 35’ten fazla seçkin uluslararası spor organizasyonundan oluşmakta. Önde gelen MMA organizasyonları UFC ve PFL, Formula 1’den Aston Martin Cognizant ve Alfa Romeo Racing ORLEN da Socios.com’da taraftar tokenlarını piyasaya sürdü.

Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.
Sponsor
Share Article

Bilgehan Tok, lisans çalışmalarını Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde tamamlamıştır. Uzunca bir süredir kripto paralar ve blockchain teknolojileri ile ilgilenirken bunlar üzerinde araştırma yaparak içerik üretiyor. Kripto paraların finans sektörünü baştan yaratacağını düşünen Bilgehan, teknik analiz konusunda da çalışmalar yapıyor.

YAZARI TAKİP ET

Pazar sinyalleri, çalışmaları ve analizleri! Bizi bugün Telegram'da ziyaret edin!

Katılın

Pazar sinyalleri, çalışmaları ve analizleri! Bizi bugün Telegram'da ziyaret edin!

Katılın

Pazar sinyalleri, çalışmaları ve analizleri! Bizi bugün Telegram'da ziyaret edin!

Katılın