Holochain (HOT) Fiyat Tahmini: Amerikan Analistten Heyecanlandıran Tahmin

Makaleyi Paylaş
KISACA
  • Türk kripto para sektörünün gözde projelerinden Holochain için yeni bir analiz geldi.

  • Amerikan analist Alan Masters, HOLO'nun Bitcoin'e karşı büyük değer kazanacağını düşünüyor.

  • Popüler altcoin'de sürecin bundan sonraki dönemde ne getireceği merak konusu.

  • promo

    Tüm dostlarımızı, en güncel trade sinyallerinden ve kripto haberlerinden haberdar olmaları için Telegram grubumuza davet ediyoruz.

The Trust Project şeffaflık konusunda yeni standartlar oluşturan uluslararası bir haber kurumları konsorsiyumudur.

Türk kripto para sektörünün favori altcoin projelerinden birisi olan Holochain fiyatının 2020 yılında nasıl şekil alacağı çok merak ediliyor. Ülkemizde oldukça fazla sayıda yatırımcısı olan proje için yapılmış çeşitli yorumları görmek mümkün. Bu konuyla ilgili olarak bir analiz de TradingView’in en önde gelen kripto para analistlerinden birisi olan Amerikan trader Alan Masters’dan geldi. Masters, yaptığı değerlendirme Holochain (HOT) yorumu yaparken, fiyatın büyük bir artış yaşayabileceğini iddia etti.

SponsorSponsor

Analistten Holochain (HOT) Fiyat Yorumu Geldi

Türk kripto para topluluğunun saygın isimlerinden Doruk İşmen’in de Twitter hesabında paylaştığı analiz, ciddi ilgi çekti. Amerikan trader Alan Masters’ın yaptığı Holochain analizinde, popüler altcoin projesinin fiyatının büyük bir artış yakalayacağı ifade ediliyor. Masters’ın grafiğine bakıldığında, Holochain’in Bitcoin’e karşı büyük bir yükseliş göstermesi muhtemel.

SponsorSponsor

Masters, çizdiği grafikte fiyatın Satoshi bazında 21 Sat’a kadar çıkabileceğini ve hatta bunun da ötesinin mümkün olduğunu savunuyor. Holochain (HOT) fiyatı, bu yazının kaleme alındığı dakikalarda ise 6 Sat’tan işlem görüyor. Yani, Masters eğer bu analizinde haklı çıkarsa, Holochain Bitcoin’e karşı tam 3.5 kat değer kazanabilir. Bu da BTC fiyatının sabit kaldığı bir ortamda, Holochain fiyatının 0,0017 dolara kadar çıkabileceği anlamına geliyor.

Üstteki grafiği Twitter hesabından paylaşan Doruk İşmen ise, şunları yazdı:

TradingView platformu üzerinde en fazla üne sahip olan traderlardan birisi, Alan Masters, Holochain (HOT) grafiği paylaşmış. Bu grafik gerçekleşirse, Türkiye’deki Holochain yatırımcılarının yüzü gülmeye başlar.

Holo 2020 Fiyat Tahminleri

2020 yılı için Holochain Tahminleri ve Holo (HOT) yorumlarına bakıldığında ise, karşımıza farklı görüşler çıkıyor. Kısa ‘Holo’ olarak da tabir edilen projede 2020 yılının, bir önceki yıla göre çok daha iyi bir performans göstermesi bekleniyor.

Tarihi rekorunu 0.0025328 dolar ile bundan yaklaşık bir yıl önce, 29 Mayıs 2019 günü kıran Holochain’de sürecin bundan sonraki dönemde ne getireceği ise merak konusu.

Genel manada altcoin projelerine baktığımızda ise son dönemde güzel bir artışın yaşandığı göze çarpıyor. Özellikle Bitcoin’in 9-10 bin dolar arasında konsolide olduğu bu dönemde birçok altcoin projesinde güzel artışlar ortaya çıktı. Bunlardan en fazla dikkat çekenlerinden birisi ise şüphesiz Ethereum.

Bitcoin’in ardından sektörün en değerli ikinci kripto para birimi olan Ethereum, yaklaşan Ethereum 2.0 güncellemesinin de etkisiyle, yatırımcılarını memnun etti. Bitcoin’in 8100 dolara kadar düştüğü dönemde 192 dolara kadar gerileyen ETH fiyatı, 30 Mayıs günü 250 doları gördü. Ethereum ile birlikte, diğer birçok altcoin’de de büyük bir artış göze çarpıyor.

Aynı zaman zarfında THETA, ZIL, TFUEL gibi görece düşük hacimli altcoin’lerde de büyük bir yükseliş var. Özellikle mainnet etkisiyle THETA, büyük bir yükseliş yaşadı ve kısa bir süre içinde değerini 10 kat artırmayı başardı.

Öte yandan Türk kripto para sektörünün en saygın isimlerinden olan Bozokcoin de verdiği altcoin hedefleri ile dikkat çekiyor. Ethereum ve Cosmos gibi projelerde verdiği fiyat tahminleri gelen usta analist, BeInCrypto Türkiye ekibine yeni açıklamalar yaptı.

Bozokcoin, Zcash özelinde konuşurken, gizlilik odaklı kripto para biriminin fiyatının önümüzdeki dönemde 80 dolara kadar çıkabileceğini iddia etti. Deneyimli analist, ayrıca XLM özelinde 0,11 dolarlık bir fiyat beklentisine sahip olduğunu vurguladı.

Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.
Sponsor
Share Article

İLGİLİ KONULAR

Hekimlik eğitimine devam eden Nihat, bir yandan da kripto para sektörü ile ilgili çalışmalar yapıyor. Bu alanda içerik üretimi başta olmak üzere, pazarlama ve çeşitli projelerde yönetim kademesinde görev alan Nihat, Blockchain ve kripto paraların dünyadaki ekonomik sistemde ciddi değişiklikler yapacağını düşünüyor. Nihat’ın bir hedefi de üniversite hayatını sonlandırdıktan sonra, Blockchain teknolojisi ve onun medikal uygulamaları hakkında araştırmalara katılmak.

YAZARI TAKİP ET

Pazar sinyalleri, çalışmaları ve analizleri! Bizi bugün Telegram'da ziyaret edin!

Katılın

Pazar sinyalleri, çalışmaları ve analizleri! Bizi bugün Telegram'da ziyaret edin!

Katılın

Pazar sinyalleri, çalışmaları ve analizleri! Bizi bugün Telegram'da ziyaret edin!

Katılın