Gelecek Vadeden Yeni Fransız Kripto Para Borsası LordToken ile Tanışın

Makaleyi Paylaş

Bir kripto para borsası seçmek, çok sayıda seçenek nedeniyle zor bir iş olabilir. Bu, kripto evrenine girmek üzere olan yeni kullanıcılar ve yeni bir borsaya geçmeyi planlayan deneyimli kullanıcılar için eşit derecede geçerlidir.

SponsorSponsor

Güvenlik, güvenilirlik, likidite ve kullanım kolaylığı, bir karar vermeden önce dikkat etmeniz gereken temel kriterlerden birkaçıdır. Binance Cloud tarafından desteklenen Fransız kripto para borsası LordToken, tüm bu kriterlerde öne çıktığını iddia ediyor. Bugün bu incelemede ise tam olarak bu araştırılacak. LordToken endüstrinin liderleri arasında bir yer bulabilir mi ve kripto ticareti ve yatırımı için ilk varış noktanız olabilir mi?

SponsorSponsor

Ancak daha fazla araştırmadan önce, bunun LordToken’in erken bir incelemesi olduğunu unutmayın. Bunlar, borsalar için hala erken dönemler ve BeInCrypto, öncelikle LordToken’in vizyonuna, hedeflerine ve bu hedeflerin uygulanmasına ilişkin gidişatına dayalı olarak sektörde baskın bir oyuncu olarak ortaya çıkma potansiyeline odaklanacaktır.

LordToken Nedir?

LordToken, kendisini Avrupa lideri olarak tanıtmak isteyen Fransa merkezli bir kripto para borsasıdır. Şirketin Fransa ve AB’de geçerli olan katı düzenlemelere uymayı amaçladığı göz önüne alındığında, kendisini daha güvenilir bir alternatif olarak ortaya koyuyor.

LordToken, Eylül 2020’de François Denis ve Nicolas Lefortier tarafından kuruldu ve platformun ve bağlı hizmetlerinin 2022’nin başlarında faaliyete geçmesi bekleniyor.

Binance Cloud Teknolojisini Kullanan Bir İşlem Platformu

LordToken borsası alım satım hizmetlerini Binance Cloud ile iş birliği içinde sunacak ve bu şüphesiz büyük bir büyüme faktörü olacak.

Binance Cloud ile yapılan bu iş birliği, LordToken’a lansman sırasında Binance’in tam likiditesine erişim sağlıyor. Bu, platformun resmi lansmanından itibaren kullanıcıların Binance’in milyarlarca dolarlık günlük işlem hacmine ulaşabileceği anlamına geliyor.

İki kuruluş arasındaki iş birliği, LordToken mobil uygulamasının kullanımının ve bakımının Binance uygulamasına çok benzer bir kullanım kolaylığına sahip olmasını da sağlar. Tek fark, LordToken’in renkleri, içerik politikasını ve özel müşteri hizmetlerini kullanarak uygulamayı özelleştirecek olmasıdır.

LordToken’in dünyada Binance Cloud ile iş birliği yapmayı başaran az sayıda borsadan biri olduğunu da belirtmekte fayda var.

Lansman sırasında LordToken, işlem platformunda %0,1’lik nispeten düşük bir komisyon ücreti ile 335’ten fazla dijital varlığı listeleyecek.

LordToken ile Social Trading

Social trading özellikle kripto para ticaretinde nispeten yeni olanlar olmak üzere birçok tüccarın dikkatini çekecek başka bir özelliktir.

Copy trading olarak da bilinen bu özellik, kullanıcıların platformdaki en iyi yatırımcıların ticaret stratejilerini kopyalamasına olanak tanır. İşlem nispeten basittir. Geçmiş performanslarını ve karlarını analiz ederek LordToken’in en iyi yatırımcılarından birini seçerek başlarsınız. Ardından, belirli bir tüccarın işlemlerini (hem alım hem de satış emirlerini) gerçek zamanlı olarak kripto portföyünüzün artırmak için bir kısmını veya tamamını işleme koyabilirsiniz.

Borsadaki otomatik alım satım özelliği, yatırımcıların büyük kazançlar elde etme şanslarını artırmak için yapay zeka ve gelişmiş algoritmalardan yararlanır.

Düzenlemelere Uygunluk

LordToken, kuruluş ilkelerinden birinde Fransa’da tam mevzuat uyumluluğu sağlamayı vaat ediyor. Şirket, birkaç ay önce Fransa’da Dijital Varlık Hizmetleri Sağlayıcısı (DASP) olarak tescil edilmek üzere Fransız düzenleyici ile görüşmeleri başlattığı için bu alanda ilerleme kaydediyor gibi görünüyor.

Elbette, bildiğiniz gibi, Fransa’da DASP olarak kaydolma süreci garanti edilemez ve oldukça uzun olabilir ve birkaç ay sürebilir. Süreci hızlandırmak için LordToken, ülkedeki tanınmış avukatlardan oluşan bir ekip ile çalışıyor.

Şirket Fransa’da bir DASP olarak kaydolmayı başarırsa; bu, LordToken’i en azından Avrupa ölçeğinde, kripto para borsası hiyerarşisinin zirvesine potansiyel olarak çıkarabilir.

Şirket ayrıca AB mali yasaları ve yönetmeliklerine tam uyumu sağlamak için Avrupa genelinde hukuk ekipleri oluşturmaya başladı.

LordToken ICO’su

LTT, LordToken ekosistemindeki yerel dijital varlıktır. Binance Smart Chain üzerinde çalışan bir BEP20 tokenidir. LTT tokeninin maksimum arzı her zaman dolaşımda olacaktır, bu da onu doğası gereği deflasyonist yapar.

LordToken şu anda bir aydan biraz fazla bir süre içinde bitmesi planlanan iki aşamalı ICO’sunun ikinci turunu yürütüyor. İlk turdan önceki stratejik satış büyük bir başarıydı ve oldukça hızlı bir şekilde 800.000 dolar topladı. Genel olarak, şirket yarı öz sermaye yoluyla (ICO’yu saymazsak) 1,7 milyon dolar topladığını iddia ediyor.

ICO’nun ilk turu 3 milyon dolarlık bir hedefle başladı ve hedefe rekor sürede ulaşıldı. Bu arada 2. turda şimdiye kadar, 36 gün daha sürecekken 10 milyon dolarlık hedefin ~%40’ı güvence altına alındı.

Gördüğünüz gibi, LordToken zaten daha geniş kripto topluluğunda çok fazla dikkat çekiyor ve borsaları değiştirmeyi düşünüyorsanız, üzerinde düşünmeye değer bir seçenek olabilir.

LTT token ICO’suna katılmakla ilgileniyorsanız, buradaki bilgilere göz atın.

Tüm detayları elde etmek için önce projeyi incelemeyi ve değerlendirmeyi tercih ediyorsanız, LordToken whitepaper’ı başlamak için iyi bir yerdir.

Daha fazla bilgi ve düzenli güncellemeler için:

LordToken website | Facebook | Twitter | Instagram | Telegram | Discord

Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.
Sponsor
Share Article

İLGİLİ KONULAR

The opinion of BeInCrypto staff in a single voice.

YAZARI TAKİP ET

Pazar sinyalleri, çalışmaları ve analizleri! Bizi bugün Telegram'da ziyaret edin!

Katılın

Pazar sinyalleri, çalışmaları ve analizleri! Bizi bugün Telegram'da ziyaret edin!

Katılın

100.000$ Değerinde GAL & CHZ Ödül Havuzu.

Tıkla!