Efsanevi Futbolcu Ronaldinho NFT Koleksiyonu Yayınlıyor

Makaleyi Paylaş
KISACA
  • Brezilyalı futbol efsanesi Ronaldinho, NFT stüdyosu INFLUXO ile ortaklaşa olarak sınırlı sayıda Non-Fungible token (NFT) koleksiyonunu piyasaya sürüyor.

  • INFLUXO x Ronaldinho koleksiyonundan yedi benzersiz NFT, INFLUXO'nun kendi piyasasında açık artırmaya sunulacak.

  • NFT'ye ek olarak, kazananlar gelecek yıl Dubai'de Ronaldinho ile yüz yüze görüşebilme deneyimi yaşayabilecek.

  • promo

    BIT Kazanma Zamanı: 8 Milyon BIT Kazanma Şansı. Üç Farklı Yol, Bir Büyük Kazanç. Hemen Katıl!

The Trust Project şeffaflık konusunda yeni standartlar oluşturan uluslararası bir haber kurumları konsorsiyumudur.

Brezilyalı futbol efsanesi Ronaldinho, NFT üreticisi INFLUXO ile ortak bir çalışmaya imza atıyor. INFLUXO aracılığıyla sunulacak sınırlı sayıda değiştirilemez Ronaldinho tokenları görücüye çıkıyor.

SponsorSponsor

Ronaldinho koleksiyonuna ait yedi benzersiz NFT, açık artırma yoluyla INFLUXO aracılığıyla satışa sunuluyor. NFT’lerin yeni sahiplerini bekleyen asıl sürpriz ise Ronaldinho ile gelecek sene yüz yüze görüşme imkanı bulacak olmaları. Dubai’de yapılması planlanan görüşme bir gala gecesi yemeğiyle gerçekleştirilecek. Öte yandan, Dubai gidiş-dönüş biletleri ve otel konaklaması ücretleri platform tarafından karşılanacak.

SponsorSponsor

Yapılacak açık artırmada teklif verebilmek için, teklifi sunacak tarafların yeterli ölçüde fona sahip olduklarını kanıtlaması gerekiyor. Açılış öncesi yapılacak kontrollerin ardından, açık artırma başlayacak ve teklif sahipleri minimum 10.000 USDT teklifleriyle açık artırmaya katılacak. Müzayedenin kapanışı sonrası taraflar 1 saatlik ek bir süre isteme hakkına sahip olacak. Müzayedenin 1 saat daha uzaması için gereken ise ulaşılan rakamın %10 fazlasıyla yeni bir teklif verilmesi. Bu noktadan sonra, nihai ve en yüksek teklifi veren taraf açık artırmayı kazanacak. Uzlaşmanın gerçekleşmesinin ardından ise, diğer tüm tarafların kilitli paraları iade edilecek.

INFLUXO

İlk defa INFLUXO tarafından üretilmiş olan Ronaldinho NFT koleksiyonu, INFLUXO x Ronaldinho ismiyle görücüye çıkıyor. INFLUXO şirket yetkilileri NFT’ler için, “Ronaldinho NFT koleksiyonu, diğer yıldız sporculara örnek oluşturacak. Karşılıklı sağlanan güven ortamı sayesinde şirketimiz, yeni anlaşmalara imza atacak ve bu anlaşmalar sayesinde hem sporcular hem de hayranlar için büyük ayrıcalık sunulacak.” dedi.

INFLUXO, piyasadaki en iyi tasarımcılarla çalışarak NFT tasarımlarında üst düzey performans gösteriyor. Bu çabanın altında ise INFLUXO’nun büyük projelere imza atma arzusu yatıyor. INFLUXO, daha önce yaptığı açık artırmalar ile şirketin güvenli ve güçlü bir ödeme sistemine sahip olduğunu yansıtıyor. INFLUXO, blok zinciri yatırım grubu olan INBlockchain ile dijital varlık ticaret platformu olan BigONE’ı da bünyesinde bulunduran bir yatırımcı ekip tarafından destekleniyor.

Bitci Brezilya Ulusal Liginde

Brezilyalı futbol ikonu kendi NFT anlaşmalarını yaparken, Brezilya Ulusal Futbol Ligi de yakın zamanda yeni bir NFT anlaşması gerçekleştirdi. Brezilya Ulusal Futbol Federasyonu (CBF), yeni bir NFT ve taraftar token’ı koleksiyonu başlatabilmek için Türk firması olan Bitci ile ortaklık kurdu.

Taraftar tokenları kulüplerin kripto parası olarak görülüyor. VIP avantajlarından faydalanmak amacıyla taraftar tokenları sıklıkla kullanılıyor. Öte yandan taraftar tokenları sahiplerine bazı imtiyazlar kazandırıyor. Tarafatarlar bu tokenlar sayesinde takımların resmi kararları üzerinde veya transferleri hakkında oy verebilir ve hatta takım oyuncularıyla tanıştırılma şansına olabilir. Şimdiye kadar Brezilya Ulusal Ligi için tokenların veya NFT’lerin ne zaman satışa sunulacağına dair herhangi bir açıklama yapılmadı.

Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.
Sponsor
Share Article

Nick is an Oral Communication Skills Professor and Data Science Specialist in Budapest, Hungary with an MSc in Business Analytics. He is a relative latecomer to the field of cryptocurrency and blockchain technology, but is intrigued by its potential economic and political usage. He can best be described as an optimistic center-left skeptic.<a href="mailto:editorinchief@beincrypto.com">Email him!</a>

YAZARI TAKİP ET

Pazar sinyalleri, çalışmaları ve analizleri! Bizi bugün Telegram'da ziyaret edin!

Katılın

Pazar sinyalleri, çalışmaları ve analizleri! Bizi bugün Telegram'da ziyaret edin!

Katılın

BIT Kazanma Zamanı. 8 Milyon BIT Kazanma Şansı. Üç Farklı Yol, Bir Büyük

Katılın