Bu 2 Altcoin Düşüş Trendinden Sonraki Potansiyelleriyle Dikkat Çekiyor

Makaleyi Paylaş
KISACA
  • SOL 1,40-2,50 dolar aralığında fiyatlanıyor.

  • Teknik göstergeler düşüşe işaret ediyor.

  • SRM simetrik üçgen içinde hareket ediyor.

  • promo

    Tüm dostlarımızı, en güncel trade sinyallerinden ve kripto haberlerinden haberdar olmaları için Telegram grubumuza davet ediyoruz.

The Trust Project şeffaflık konusunda yeni standartlar oluşturan uluslararası bir haber kurumları konsorsiyumudur.
VeChain (VET), BTC karşısında alçalan bir direnç çizgisinden çıkış gerçekleştirdi ve simetrik üçgen formasyonu içinde hareket ediyor. Üçgen içindeki konsolidasyondan sonra üçgenden de çıkış yapılması ve fiyat artışının devam etmesi bekleniyor. Bir diğer altcoin olan Solana (SOL) ise önemli bir destek bölgesine ulaştı ve zayıf da olsa yükseliş eğilimi gösteriyor.

VeChain (VET) Bitcoin’e Karşı Yükseliyor

Önde gelen kripto para analistlerinden @scottmelker VET/BTC paritesine işaret eden bir fiyat grafiği paylaşarak uzun vadeli bir formasyondan çıkış gerçekleştiğini ifade etti. Ünlü analist, Twitter üzerinden takipçileriyle paylaştığı altcoin grafiğiyle birlikte fiyat yükselişi beklediğini de belirtti.Kaynak: Twitter

VET/BTC paritesinde, 6 Temmuz’dan beri varlığını koruyan bir alçalan direnç çizgisinden çıkış gerçekleştiği görülüyor. Çıkıştan sonra 80 satoshi bölgesini geride bırakan VeChain, bu bölgeyi destek olarak onaylamış görünüyor.Teknik göstergeler yükselişe işaret ediyor ve fiyat artışının devam edebileceği ihtimalini destekliyor. Bu altcoin için hedef bölge olarak 140 satoshi öne çıkıyor.

VET/USD paritesindeki düşüş eğilimine rağmen VET/BTC paritesi için en olası senaryo, küçük bir düşüşten sonra 80 satoshi bölgesinde gerçekleşecek konsolidasyon olarak belirginlik kazanıyor. Daha sonra ise VET’i 140 satoshi bölgesine taşıyacak bir yükseliş hareketinin meydana gelmesi bekleniyor.

VET Grafiği (TradingView)

Destekteki Altcoin: Serum (SRM)

Serum (SRM), 4 Kasım’da 0,479 dolardaki dip seviyeye ulaştıktan sonra simetrik üçgen formasyonu içinde hareket etmeye başladı. Şu anda formasyonun destek ve direnç çizgilerinin birleştiği noktaya doğru yaklaşıyor. Bu noktadan kararlı bir hareket meydana gelmesi bekleniyor.

Simetrik üçgenler nötr formasyonlar olarak değerlendirilir. Ayrıca teknik göstergeler bu altcoin için net bir görünüm sergilemiyor. Dolayısıyla SRM için çıkış da kırılım da mümkün görünüyor.

Üçgen formasyonundan çıkış gerçekleşirse formasyonun yüksekliği ölçüsünde bir yükseliş yaşanabilir. Bu durumda 1,70 dolardaki direnç bölgesine ulaşılabilir.

Öte yandan formasyondan kırılım gerçekleşmesi halinde ise tüm zamanların en düşük seviyesi görülebilir.

SRM Chart By TradingView

Sonuç

VET/BTC paritesinde alçalan bir direnç çizgisinden çıkış gerçekleşmiş görünüyor. Dolayısıyla bir süre devam eden yatay seyirden sonra VET’in BTC karşısında değer kazandığı görülebilir.

Bir diğer altcoin olan SRM ise içinde fiyatlandığı simetrik üçgenden çıkış gerçekleştirirse ciddi biçimde değer kazanıp 1,70 dolardaki direnç bölgesine ulaşabilir.

BeInCrypto’da yayımlanan 8 Kasım 2020 tarihli Uniswap Token (UNI) analizini okumak için tıklayınız.

Uyarı: Kripto para alım satımı, yüksek seviyede risk barındırır ve tüm yatırımcılar için uygun olmayabilir. Bu içerikte açıklanan görüşler, BeInCrypto’nun görüşlerini yansıtmaz.

Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.
Share Article

Kripto paralarla yakından ilgilenen Valdrin aynı zamanda kripto para alım-satımı da gerçekleştiriyor. Barcelona Graduate Schoolf of Economics (Barselona Ekonomi Enstitüsü) Finans Piyasaları bölümünden master derecesini aldıktan sonra kendi ülkesi Kosova’da Ekonomik Kalkınma Bakanlığında çalıştı. 2019 yılında ise tüm vaktini kripto paralara ve alım-satım yapmaya ayırmaya karar verdi.

YAZARI TAKİP ET

Günlük sinyaller, Bitcoin analizleri ve kripto para ipuçları Telegram grubumuzda!

Katılın

Günlük sinyaller, Bitcoin analizleri ve kripto para ipuçları Telegram grubumuzda!

Katılın