Bitcoin Kahini Erhan Ünal BTC Fiyatının Yeni Hedefini Açıkladı

Makaleyi Paylaş
KISACA
  • Kripto para piyasaları toparlanma belirtileri gösteriyor.

  • Başarılı analist Erhan Ünal öngörülerini paylaştı.

  • Joe Biden'ın danışmanı BTC zengini çıktı.

  • promo

    Tüm dostlarımızı, en güncel trade sinyallerinden ve kripto haberlerinden haberdar olmaları için Telegram grubumuza davet ediyoruz.

The Trust Project şeffaflık konusunda yeni standartlar oluşturan uluslararası bir haber kurumları konsorsiyumudur.

Kripto para piyasaları toparlanma belirtileri gösteriyor. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 31.000 dolar seviyesinden sekerek yükselişe geçti. Yatırımcılar hala tedirginliğini korusa da, analistler yükselişin devam edeceğinden emin. Piyasanın kıdemli analistlerinden Erhan Ünal da elindeki Bitcoinleri hangi seviyeye kadar tutacağını açıkladı.

SponsorSponsor

Elon Musk’ın Bitcoin ile araç satışlarını askıya almasıyla başlayan süreçte kripto para piyasaları çok kan kaybetti. Çin’den arka arkaya gelen kötü haberlerin de etkisiyle piyasalar bir aydır zor zamanlar geçiriyor. Ancak düşüşler son bulmuş olabilir.

SponsorSponsor

Hedef 45.000 Dolar

Türkiye’deki kripto para piyasalarının en önemli analistlerinden “Bitcoin Kahini” lakaplı Erhan Ünal, sosyal medya platformu Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla Bitcoin ile ilgili öngörülerini paylaştı. Başarılı analist, Bitcoin’in düşüşünün şimdilik son bulduğunu, yükselişin başlayacağına inandığını açıkladı. 32.000 dolar seviyesinden portföyüne Bitcoin eklediğini açıklayan Erhan Ünal, elindeki BTC’leri 45.000 dolardan önce satmayacağını ifade etti.

Tecrübeli analist, kripto para yatırımcılarına da tavsiyeler verdi. “Yön belli olsun, ondan sonra alım yaparım.” mantığının yanlış olduğunu belirten Bitcoin kahini, böyle bir durumda kimsenin para kaybetmeyeceğini vurguladı. El Salvador’un Bitcoin (BTC) hamlesini de çok olumlu bulduğunu belirten Ünal, hayırlara vesile olmasını diledi.

Deneyimli analist Erhan Ünal, Bitcoin fiyatı 60.000 dolar seviyelerindeyken, 36.000 dolara kadar düşüş yaşanacağını açıklamıştı. O zaman bu paylaşımlarından dolayı çok tepki çeken başarılı analistin bir süre sonra haklı olduğu görüldü.

ABD Başkan Danışmanı Bitcoin Zengini Çıktı!

ABD Başkanı Joe Biden’ın teknoloji ve rekabet politikası danışmanı olan Tim Wu’nun servetinin çoğunun Bitcoin’de olduğu bildiriliyor. Habere göre, politikacının yakın zamanda yaptığı mali açıklama, lider kripto para biriminde 1 milyon doların üzerinde yatırımının olduğunu ortaya koydu.

Geçmişte Bitcoin’in değerini eleştiren Tim Wu fikrini değiştirmiş gibi duruyor. Rapora göre, tecrübeli siyasetçinin 1 milyon ila 5 milyon dolar değerinde Bitcoin (BTC) birikimi bulunuyor. Ayrıca Tim Wu’nun Filecoin’de (FIL) yaklaşık 250 bin dolar parası bulunuyor.

Tim Wu, mart ayında Başkan Biden’ın yönetimine katılmak için ayrılmadan önce Columbus Üniversitesi’nde hukuk profesörüydü. Beyaz Saray, kripto para politikasını şekillendirmeye çalışıyor. Ancak isminin açıklanmasını istemeyen bir Beyaz Saray yetkilisine göre Tim Wu, böyle bir sorumlulukla görevlendirilen komitede değil.

Wu, geçmişte Bitcoin eleştirmeni olarak gündeme gelmişti. Tecrübeli siyasetçi, 2017 yılında yaşanan boğa sezonunda Bitcoin’in (BTC) değeri hakkında konuşurken, fiyatların “balon” olduğunu belirtmişti. Tim Wu, o günden sonra Bitcoin’in bir değer saklama aracı olarak kullanılma potansiyelini fark etti ancak günlük ödemeler için kullanılabilirliğini sorguladı.

Biden yönetimi, siber suçlulara ödeme aracı olarak kullanılması nedeniyle kripto para birimine artan ilgi gösteriyor. Bu ilgi, Colonial Pipeline boru hattına ve ABD’deki en büyük et işlemcilerinden birine yapılan fidye yazılımı saldırısından sonra daha da artmaya başladı. Bir Beyaz Saray yetkilisine göre hükümet, siber suçları ve kripto para birimlerini ele alabilecek mevcut yolsuzlukla mücadele yasalarını modernize etmek istiyor.

Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.
Sponsor
Share Article

Bitcoin piyasaya çıktığından beri kripto paralar ve blockchain teknolojileri ile ilgileniyor ve yatırım yapıyor. Kripto para birimleri ve blockchain teknolojisi üstünde araştırma yapıyor ve bunların değişen ekonomik sistemler içerisinde yerleri hakkında uzunca bir süredir içerik üretiyor.

YAZARI TAKİP ET

+% 70 doğrulukla En İyi Telegram Sinyali ile kripto borsa tahminleri!

Katılın

Pazar sinyalleri, çalışmaları ve analizleri! Bizi bugün Telegram'da ziyaret edin!

Katılın