Binance 1 Milyon Dolarlık Yeni Yarışmasını Duyurdu

Makaleyi Paylaş
KISACA
  • Binance 1 milyon dolarlık bir yarışma düzenleyeceğini duyurdu.

  • Yarışma sonunda en başarılı olan ekibe toplam BNB token havuzunun %30'u verilecek.

  • Minimum 10 USDT'lik varlığa sahip olanlar için de günlük getiri yarışması düzenlenecek.

  • promo

    Tüm dostlarımızı, en güncel trade sinyallerinden ve kripto haberlerinden haberdar olmaları için Telegram grubumuza davet ediyoruz.

The Trust Project şeffaflık konusunda yeni standartlar oluşturan uluslararası bir haber kurumları konsorsiyumudur.

Binance kripto para borsası aslında birçok alanda ciddi girişimler gerçekleştirdi ve vadeli işlem piyasaları da buna dahil. Binance’in kısa süre önce piyasaya sürdüğü Binance Futures emin adımlarla büyümeye devam ederken Binance’ten 1 milyon dolarlık önemli bir yarışma duyurusu yapıldı.

SponsorSponsor

Binance Futures Başarısını Katlıyor

Skew Analytics tarafından yayınlanan son verilerde de Binance Futures’ın hacim konusunda sektörün liderlerinden BitMEX’i geçtiği görülmüştü. Binance Futures’ın hacmi 2,48 milyar dolara ulaşırken BitMEX ise 2,45 milyar dolarda kaldı. Binance ise yakaladığı bu ivmeyi daha da arttırmak için önemli bir yarışma düzenleme kararı aldı.

SponsorSponsor

Yapılan duyuruda yarışmanın 1.000.000 milyon değerinde Binance Coin (BNB) ödülü içerdiği belirtildi. Yarışmaya takım olarak katılabilmek mümkün ve hedef alım satım turnuvasında en yüksek yatırım getirisine ulaşmak.

Yarışma 10 Nisan 2020 tarihinde başlayacak ve 25 Nisan 2020 tarihinde bitirilecek. Katılmak isteyen takımların 26 Mart tarihinden 10 Nisan tarihine kadar süresi bulunuyor. Yarışma süresi bitene kadar kazanç açısından top 10 içerisinde yer alan takım üyelerinin toplamı, takım geliri olarak hesaplanacak ve takım gelirinde birinci olan ekibe toplam BNB token havuzunun %30’u verilecek.

Yarışma sonunda ikinci olan ekibe toplam BNB token havuzunun %20’si, üçüncü olan takıma token havuzunun %10’u ödül olarak verilecek. Yarışma sonunda dördüncülük ve onunculuk arasında kalan takımlara ise %40’lık BNB token havuzunun eşit bir şekilde paylaştırılacağı belirtildi.

Takım içerisinde ödüllerin dağıtılması da farklı bir yapıya sahip olacak. Ödül alan takımların lideri takımın toplam ödül miktarının %30’unu alacak. Takımda en çok kazanan top 10 üye ise takıma verilen toplam ödülün %20’sinin eşit bir şekilde paylaştırılması sonucunda ödüllerine kavuşacak. Diğer bütün takım üyeleri ise takıma verilen toplam ödülün %50’sini eşit bir şekilde paylaşarak ödül alabilecek. Bunun yanı sıra herkesin takıma katılmasının önünü kesmek için Binance sadece 50.000 USDT veya üzerinde ticari hacme sahip kullanıcıların ödül alabileceğini belirtti.

Küçük Yatırımcı Unutulmadı

Binance küçük yatırımcıyı da unutmadığını günlük ödüller ile gösterdi. Günlük yatırım getirisi yarışmaları da asıl yarışma sürerken gerçekleştirilecek ve minimum 10 USDT’lik varlığa sahip olanlar bu yarışmaya katılabilecek. Vadeli işlemler üzerinden günlük minimum 10 USDT ile alım satım yapan kullanıcılardan en fazla yatırım getirisine ulaşan günlük 2.000 USD, ikinci olan 1.000 USD, üçüncü olan ise 500 USD değerinde BNB kazanacak. Dördüncüden onuncuya kadar olan kişiler ise 1.500 USD değerindeki BNB ödülünü eşit bir şekilde paylaşacaklar.

Detaylı bilgi ve kayıt linklerine Binance’in yayınladığı gönderi üzerinden ulaşmak mümkün.

Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.
Sponsor
Share Article

Bio: Uludağ üniversitesi ingilizce öğretmenliği mezunu olan Emre, katip Çelebi üniversitesinde finansal ekonomi yüksek lisansını devam ettiriyor. 2016 yılından beri kripto paraları ve Blockchain teknolojisine ilgi duyuyor ve yenilikçi bütün teknolojilerin desteklenmesi gerektiğini düşünüyor.

YAZARI TAKİP ET

Pazar sinyalleri, çalışmaları ve analizleri! Bizi bugün Telegram'da ziyaret edin!

Katılın

Pazar sinyalleri, çalışmaları ve analizleri! Bizi bugün Telegram'da ziyaret edin!

Katılın

Pazar sinyalleri, çalışmaları ve analizleri! Bizi bugün Telegram'da ziyaret edin!

Katılın