Axie Infinity (AXS) Hacim ve Fiyat Rekoru Kırdı

Makaleyi Paylaş
KISACA
  • Axie Infinity, cumartesi günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 49,20 dolar seviyesine ulaştı.

  • AXS projesi aynı zamanda tüm zamanların en yüksek hacimli NFT projesi oldu.

  • Axie Infinity en yüksek satışı geçtiğimiz ay 369 ETH fiyatına yaptı.

  • promo

    BIT Kazanma Zamanı: 8 Milyon BIT Kazanma Şansı. Üç Farklı Yol, Bir Büyük Kazanç. Hemen Katıl!

The Trust Project şeffaflık konusunda yeni standartlar oluşturan uluslararası bir haber kurumları konsorsiyumudur.

Axie Infinity (AXS), NFT satışlarında tüm zamanların en yüksek hacmine ulaştı. AXS, yakaladığı satış hacmiyle birlikte şu an en yüksek fiyatı olan 49,20 dolar seviyelerine ulaştı.

SponsorSponsor

Axie Infinity, proje token‘ı AXS ile durdurulamaz bir yükseliş sergiliyor. AXS’nin yükseliş trendi 1 ayda 3,50 dolar seviyesinden başlayarak 49,20 dolar seviyesine kadar ulaştı. Uzmanlar bu yükselişin duramayacağını ve AXS için yeni tepelerin habercisi olduğunu söylüyor.

SponsorSponsor

AXS’nin sergilediği bu muazzam yükseliş, AXS’nin 30 gün içinde %1.331 seviyesinde yükseliş yapmasını sağladı. Bu artışla beraber token, piyasadaki en değerli projeler arasında ilk 50’ye girmeyi başardı. AXS şu anda 2,3 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve piyasa değerine göre en değerli 46. proje olarak görülüyor.

NFT Satış Rekoru Kırılıyor

Axie Infinity, NFT alanında muazzam bir büyüme kaydederken, satış istatistikleri projenin hızla büyümesinin devam edeceğini gösteriyor. Projenin kısa dönemde yakaladığı bu başarı, AXS’yi tüm zamanların bir numaralı projesi haline getirdi. AXS topluluğuna ithafen atılan bir tweet’te yatırımcılara, “Axie, şu an piyasadaki en yüksek hacimli NFT projesidir! Herkesi tebrik ederim! Bu başarı hepimizin başarısıdır ve sadece başlangıçtır.” denildi.

DappRadar’ın aktardığı verilere göre, NFT piyasasının son 1 ayda ulaştığı toplam hacimdeki 576 milyon dolarlık kısmı AXS yönetiyor. İkinci sırada ise OpenSea bulunuyor. AXS’nin yakaladığı hacim, ikinci sırada bulunan OpenSea’nin neredeyse iki katı.

Son 24 saatlik NFT piyasa hacimlerinde AXS, 26,96 milyon dolar işlem hacmine ulaşırken, OpenSea ise 8 milyon dolar seviyesinde kaldı.

AXS Rekora Doymuyor

AXS, 2021 yılının en büyük NFT projelerinden biri haline geldi. Günlük 250.000’den fazla oyuncuya sahip olan oyunda, Axies adlı yaratıklarla savaşılıyor. Kullanıcıların kendi dijital evcil hayvanlarını da yetiştirebildiği oyunda, ticaret evcil hayvan satışları üzerinden sürdürülüyor. Axies, CryptoPunks gibi diğer birçok NFT projeleriyle de bu noktada bir benzerlik gösteriyor.

Dijital evcil hayvanları konusunda yaşanan bu popülerlik, NFT satış oranları incelendiğinde daha da belirginleşti. DappRadar verilerine göre, son otuz gün içindeki her on beş NFT satışından dördü Axies satışı. Son bir ay içerisinde en yüksek satış oranını yakalayan proje olan Axies, sadece geçen hafta içinde CryptoPunks’ın gerisinde kaldı. Axies, en başarılı satışını ise 819.660 dolardan gerçekleştirdi.

Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.
Sponsor
Share Article

Ryan ist ein Fintech-Spezialist mit einer Leidenschaft für Kryptowährungen und Blockchain-Einführung. Er entdeckte Bitcoin im Jahr 2016, als er in ein Ponzi-Programm investierte, und es war die beste Entscheidung, die er jemals getroffen hat.

YAZARI TAKİP ET

Pazar sinyalleri, çalışmaları ve analizleri! Bizi bugün Telegram'da ziyaret edin!

Katılın

Pazar sinyalleri, çalışmaları ve analizleri! Bizi bugün Telegram'da ziyaret edin!

Katılın

BIT Kazanma Zamanı. 8 Milyon BIT Kazanma Şansı. Üç Farklı Yol, Bir Büyük

Katılın