Altcoin Yatırımcıları Kazanmaya Devam Ediyor: İşte Gündemdeki 2 Proje

Makaleyi Paylaş
KISACA
  • Altcoin piyasalarındaki hareket sürerken, iki proje öne çıkıyor.

  • DAO Maker aracılığı ile satışını yapacak XEND Finance ve Polkastarter'da IDO yapacak SuperFarm gündemde

  • Her iki projenin de önemli getiriler sağlayabileceği belirtiliyor.

  • promo

    Tüm dostlarımızı, en güncel trade sinyallerinden ve kripto haberlerinden haberdar olmaları için Telegram grubumuza davet ediyoruz.

The Trust Project şeffaflık konusunda yeni standartlar oluşturan uluslararası bir haber kurumları konsorsiyumudur.

Son dönemde altcoin projelerinin genelinde bir artış yaşanıyor. Bu artış, son birkaç günlük dönemde ise Bitcoin’in yukarı yönlü sert hareketi ile biraz baskılanmış gibi görünse de, temel manada veriler halen oldukça olumlu. Özellikle bu dönemde token launchpad platformları aracılığı ile piyasaya giriş yapan projeler harika işlerin altına imza atıyor. DAO Maker, PAID Network, Polkastarter ve Ferrum Network gibi platformlar aracılığı ile lansman yapan altcoin projeleri, müthiş getiriler sağlıyor. Dolayısıyla sektörde bu yönde müthiş bir ilgi olduğunu ifade etmek mümkün. Biz de tam da bu dönemde, BeInCrypto Türkiye ekibi olarak bu platformlar aracılığı ile lansman yapacak iki önemli projeyi sizler için derledik.XEND Finance

Afrika merkezli bir DeFi projesi olan XEND Finance, bölgenin en önemli altcoin projelerinden birisi olmaya aday. Özellikle projenin Afrika merkezli olması, büyük bir öneme sahip. Bölgede birçok kişinin temel bankacılık hizmetleri noktasında geride kaldığı göz önüne alınırsa, XEND Finance’in büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olabileceği düşünülebilir.

Hem Ethereum, hem de Binance Smart Chain entegrasyonu sağlayacak olan XEND Finance, bu yönüyle de ön plana çıkıyor. 200 milyon toplam arza ulaşacak olan proje, özel satış turlarında 2 milyon doların üstünde bir fon toplamayı başardı. Projenin altcoin ürünü olacak olan XEND, DAO Maker platformu aracılığı ile satışını gerçekleştirecek.

Yaklaşık 1 milyon dolarlık bir başlangıç piyasa değeri ile giriş yapacak olan XEND, 2019’dan beri geliştirilmeye devam eden bir proje. DAO Maker ekibinin son dönemde yaptığı başarılı lansmanlara bakınca, bu altcoin projesinin de ciddi getiriler sağlaması muhtemel. Proje, aynı zamanda Binance Labs ve Google Developers Launchpad gibi iki dev şirket tarafından da destekleniyor.

SuperFarm DAO

Arkasında sektörün birçok ünlü isminin olduğu SuperFarm DAO, Polkastarter aracılığı ile IDO’sunu gerçekleştirecek olan bir başka altcoin projesi. Farming konseptine yeni bir bakış açısı kazandıran SuperFarm’ın da ön satıştan alabilecek olan yatırımcılarına ciddi getiriler sağlaması bekleniyor. Projenin private sale ayağı bir ay kadar önce müthiş bir talep görmüştü.

Şimdi de 22 Şubat itibariyle Polkastarter platformunda IDO yapacak olan projeye olan talep halen oldukça yüksek. Pasif getiri anlamında önemli bir sükse yapması beklenen projenin, altcoin projeleri bazında ciddi bir çıkış yakalaması muhtemel. Elbette piyasa şartlarına bağlı olmakla birlikte, SuperFarm’dan da beklentiler oldukça yüksek. Bu iki projenin, önümüzdeki günlerde neler yapacağı ise büyük bir merak konusu. Ancak bir gerçek var ki, bu tarz projeler önümüzdeki dönemde de gündemi meşgul etmeye devam edecek.

Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.
Share Article

YAZARI TAKİP ET

Günlük sinyaller, Bitcoin analizleri ve kripto para ipuçları Telegram grubumuzda!

Katılın

Günlük sinyaller, Bitcoin analizleri ve kripto para ipuçları Telegram grubumuzda!

Katılın