2021 Yılında Hangi Altcoin Projelerine Yatırım Yapılmalı? 25 Yıllık Tecrübe Tahminlerini Açıkladı

Makaleyi Paylaş
KISACA
  • Token Metrics’in 25 yıllık tecrübeli analisti Bill Noble ise yaklaşan boğa sezonunda, altcoinlerle ilgili tahminlerini açıkladı.

  • Noble, Ethereum’un tüm zamanların rekorlarını kıracağını düşünürken, diğer projelerin de muazzam artışlar yaşayacağını düşünüyor.

  • Bazı projeler, Noble’ın fiyat modellemesine göre 3 katından fazla artacak.

  • promo

    BIT Kazanma Zamanı: 8 Milyon BIT Kazanma Şansı. Üç Farklı Yol, Bir Büyük Kazanç. Hemen Katıl!

The Trust Project şeffaflık konusunda yeni standartlar oluşturan uluslararası bir haber kurumları konsorsiyumudur.
Lider kripto para birimi Bitcoin, adım adım tarihi fiyat rekorunu kırmaya doğru ilerlerken, altcoin fiyatları da son günlerde büyük bir sıçrama yaparak dikkatleri üzerine çekti. Birçok geleneksel piyasa aktörü ve uluslararası yayın organları, Bitcoin’i konu edinmeye başlarken, boğa sezonunun geldiğine dair her gün güçlü emareler geliyor. Token Metrics’in 25 yıllık tecrübeli analisti Bill Noble ise yaklaşan boğa sezonunda, altcoinlerle ilgili tahminlerini açıkladı.

Bitcoin fiyatındaki ralli sürerken, Ethereum ve XRP’nin de değerlerini katlamasıyla altcoin fiyatlarında hareketlilik başladı. Uzun bir aranın ardından piyasalar yukarı yönlü bir atağa kalktı ve yatırımcıların yüzünü güldürdü. Boğa sezonunun başladığına veya çok az kaldığına dair yorumlar artarken, uzmanlar, önümüzdeki ayların kripto para piyasalarında çok daha önemli yükselişlerin durağı olacağını ifade ediyor.

SponsorSponsor

Bu Altcoinlere Önümüzdeki Sene Dikkat Edilmeli

Tecrübeli analist Bill Noble, verdiği röportajda, kripto paraların önümüzdeki döneme damga vuracağını söylerken, sektörün getirdiği yeniliklerle beraber hayatımızın içine girdiğini vurguladı. Noble, 2021 yılı için dikkat edilmesi gereken ve fiyatının önemli çıkış yapacağını düşündüğü altcoin projelerini de sıraladı;

SponsorSponsor

Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), DASH ki Venezuela’da kullanılıyor, ZCash (ZEC) de gizlilik fonksiyonlarına sahip, Ripple (XRP) aynı şekilde çok kullanışlı ve hızlı bir ağa sahip. Devletler tarafında önemli yenilikler getiriyor. Bunlar büyük coinler. Küçük diye niteleyebileceğimiz coinler ise şunlar; en sevdiklerimiz arasında REN geliyor. Bir diğer yükseliş beklediğim proje ise Polkadot (DOT). Ayrıca kesinlikle büyüklerden bir tanesi de Chainlink (LINK). Bu altcoin projeleri önümüzdeki seneye damga vuracak.”

Altcoin Fiyat Tahminleri

Bill Noble, dikkat çektiği coinleri sıralarken, altcoin projeleriyle ilgili fiyat tahminlerinde de bulundu. Noble, Ethereum’un tüm zamanların rekorlarını kıracağını düşünürken, diğer projelerin de muazzam artışlar yaşayacağını düşünüyor. Bazı projeler, Noble’ın fiyat modellemesine göre 3 katından fazla artacak;

“Ethereum, eski tüm zamanların fiyat rekorunu kırdığı seviyelere, 1.200 dolar- 1.400 dolar seviyelerine geri dönecek ve bunun ötesine de geçecek. DASH de aynı şekilde hızlıca 90 dolardan 200 dolar seviyelerine çıkabilir. REN 0,3 dolar seviyelerinden muhtemelen 3 dolara çıkacak. Ripple (XRP) için 3-5 dolar arası bekliyoruz. Chainlink (LİNK) 15 dolardan 30 dolara çıkabilir. Bizim modellememiz ve portföyümüz bu seviyelerin muhtemel olduğunu söylüyor ve benim çalışmalarım bunu doğruluyor.”

Kripto Para Sektörü Dillerden Düşmüyor

Bitcoin fiyatındaki rekor seviyelere doğru yükselişin ardından, 2017 yılına benzer şekilde sektör tüm medya organları tarafından gündeme alınmaya başladı. Ünlü analistler, ekonomistler ve kanaat önderleri Bitcoin, altcoin ve diğer kavramlarla ilgili yorumlar yapmaya başlarken, oluşan bu ortamın sektöre nakit girişini de hızlandıracağı düşünülüyor. Geçtiğimiz gün dünyaca ünlü televizyon kanalı CNBC de izleyicilerine en iyi performans göstereceğini düşündükleri bir anket yaptı ve anket sonucunda zirveyi Bitcoin aldı.

Bu tip olumlu haberlerin önümüzdeki süreçte de devam edeceğini söyleyen uzmanlar, Bitcoin’in fiyat rekorunu kırmasıyla birlikte altcoin fiyatlarının da hızla yükseleceğini tahmin ediyor. Özellikle 2021 yılını işaret eden birçok ünlü isim, küresel ekonomik krizin yatırımcıları kripto para sektörüne yönlendireceğini belirtiyor. Gelişmelerin neler getireceği muamma olsa da tüm kripto para topluluğu arasında yaşanan heyecan, önümüzdeki günlerde çok daha artarak olumlu havayı sürdürmesi bekleniyor. Teşvik paketi haberleri ve hükûmetlerin para politikalarıyla ilgili gelişmeler, bu süreci hızlandırabilir.

Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.
Sponsor
Share Article

Furkan, lisans eğitimini Uluslararası İlişkiler alanında tamamlamış, halihazırda Ortadoğu konusunda yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir. Özellikle Körfez ülkelerinin teknoloji, blockchain ve kripto para yatırımları konusuna hususi ilgi göstermektedir. Bir süreden beri bu konular hakkında içerik üreterek sektöre olan ilgisini genişletmektedir.

YAZARI TAKİP ET

Pazar sinyalleri, çalışmaları ve analizleri! Bizi bugün Telegram'da ziyaret edin!

Katılın

Pazar sinyalleri, çalışmaları ve analizleri! Bizi bugün Telegram'da ziyaret edin!

Katılın

BIT Kazanma Zamanı. 8 Milyon BIT Kazanma Şansı. Üç Farklı Yol, Bir Büyük

Katılın